To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Robimy studium! - oprowadzanie kuratorskie
już niedostępne -

Po wystawie Robimy Studium! Raport z planowania Warszawy oprowadzać będzie kuratorka - Monika Wróbel.
Obowiązują zapisy.

Wejście na wydarzenie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu dot. funkcjonowania Zodiaku w reżimie sanitarnym.

_____________

Dr inż. arch. Monika Wróbel jest architektką, urbanistką i badaczką miejską. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z tworzeniem przestrzeni miejskich, w różnych skalach, które wspierają dobrostan mieszkańców i dostosowują przestrzeń miast do wyzwań przyszłości. Jest współzałożycielką i wiceprezeską Fundacji Skwer Sportów Miejskich, wspierającej rozwój przyjaznych, międzypokoleniowych przestrzeni miejskich rekreacji. W zespole fundacji organizuje procesy partycypacyjne i współtworzy strategie projektowe dla wielofunkcyjnych przestrzeni publicznych uwzględniających aktywność sportową. Prowadzi warsztaty i wykłady, uczestniczy i przewodniczy projektom badawczym. W latach 2010 - 2016 pełniła funkcję kierownika projektów w pracowni KAPS - Architekci, projektując zespoły mieszkaniowe w całej Polsce. W 2017 roku na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej obroniła pracę doktorską dotyczącą relacji współczesnej sztuki publicznej z przestrzenią miejską Warszawy. Jako ekspertka wspiera Biuro Architektury i Planowania Przestrzennego m.st. Warszawy w projektach dotyczących rozwoju przestrzennego stolicy. Jest laureatką głównej nagrody dla najlepszej pracy doktorskiej o tematyce warszawskiej w III edycji konkursu Dyplomy dla Warszawy. Stypendystka Ministra Edukacji Narodowej.

_____________

W niepewnych czasach zastanawiamy się, co czeka nas w przyszłości. Planując rozwój przestrzenny Warszawy mamy szansę wspólnie wpłynąć na naszą przyszłość. Przedstawiamy wyjątkową wystawę - raport z prac nad nowym Studium dla Warszawy.
Przyszła konstytucja przestrzenna miasta od początku powstaje w dialogu z ekspertami i mieszkańcami. Na etapie zbierania wniosków wpłynęło do nas niemalże 25 000 opinii!
Do rozmowy o przestrzennej przyszłości miasta angażowaliśmy warszawiaków również przez serię publikacji i spotkań pod hasłem Raporty z planowania Warszawy.

Więcej informacji o wystawie.

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Warszawa