To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Portret dziecięcy w plenerze
Wyprzedane 35,01 zł Wyprzedane


Zapraszamy na rodzinny spacer fotograficzny, który będzie świetną okazją do spędzenia kreatywnego czasu na łonie natury oraz stworzenia fantastycznych portretów Waszych pociech. Wymienimy się również doświadczeniami i porozmawiamy o trudach fotografii dziecięcej.

Do kogo kierowane są warsztaty?

Rodziców z dzieckiem do 12 roku życia (mama +tata/mama/tata) posiadających aparat typu lustrzanka i bezlusterkowiec, którzy chcą nauczyć się robić lepsze zdjęcia.

Podczas wydarzenia

- spędzisz miło czas w gronie pasjonatów fotografowania 
- zapewnisz swojemu dziecku kreatywne chwile na łonie natury
- uzyskasz porady na temat fotografii dziecięcej od profesjonalnej fotografki
- stworzysz piękne zdjęcia swojego dziecka

Na czas spaceru możliwe jest wypożyczenie obiektywów Irix 150mm Macro 1:1 f/2,8 oraz Irix 45mm f/1.4. Poprosimy o napisanie w komentarzu, jaki aparat Państwo posiadają abyśmy mogli dobrać obiektywy.

Dla bardziej zaawansowanych fotografów istnieje możliwość wypożyczenia lampQuadralite, Strobos V1, Reporter 200 czy Atlas 400, które będą pomocne podczas prób zamrażania ruchu.


Spacer poprowadzi Maja Kupidura. Z fotografią związana od dzieciństwa. Pasję do robienia zdjęć przekazali jej rodzice, wykładowcy fotografii. Odkąd urodził się jej synek, intensywnie oddała się fotografii dziecięcej, która spotkała się z dużym uznaniem w oczach odbiorców. Obecnie Maja zajmuje się portretem, fotografią sensualną oraz fine-art. Posiada własne studio, w którym szkoli i tworzy wyjątkowe sesje.
Spotykamy się przed wejściem do Parku Lotników Polskich.

Cena: 35zł (rodzic/e + dziecko)

Godzina 15:00

14.05.2021

Liczba miejsc ograniczona.

Zobacz również:

szkolenia Fotografia Fotografia portretowa wydarzenia Kraków