Rok w liceum w USA

15 Maja 2020, 17:00-19:00 (Piątek)

ONLINE,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Webinar: Rok w liceum w USA
już niedostępne -

Elab z przyjemnością zaprasza na webinar Rok liceum w USA!

Na webinarze obecni będą przedstawiciele 6 bardzo prestiżowych amerykańskich szkół średnich i nasi współpracownicy GE International, którzy opowiedzą o możliwościach, jakie oferują ich szkoły w Ameryce.

15 maja o 17:00 przedstawiciele 6 prestiżowych szkół w Stanach Zjednoczonych przedstawią swoją ofertę dla uczniów z Polski.

Tematy, które omówimy to:

✔ Czym jest rok za granicą w USA
✔ Korzyści, jakie otrzymają Twoje dzieci, studiując przez rok w prywatnym liceum w Stanach Zjednoczonych
✔ Możliwość otrzymania certyfikatu angielskiego
✔ Koszty nauki w wybranej szkole

Szkoły, które będą uczestniczyć w webinarze Rok Liceum w USA to:

Buffalo Seminary w Buffalo, Nowy Jork, założona w 1851 roku to jedna z najstarszych i najbardziej prestiżowych szkół dla dziewcząt w Stanach Zjednoczonych. Jest akredytowana przez New York State Association of Independent Schools.

Stuart Hall School w Staunton, Virginia, założona w 1844 to otwarte i integracyjne miejsce, w którym uczniowie mogą odkrywać swoje pasje i szybko nawiązywać nowe znajomości. Absolwenci dostają się na najlepsze uczelnie i college w Stanach Zjednoczonych.

Lincoln Academy w Newcastle, Maine, założona w 1801 roku to szkoła koedukacyjna. Ugruntowana w społeczności, globalna wizja i bogata w możliwości, Lincoln Academy wzywa wszystkich uczniów do rozwijania umiejętności, służenia innym i prowadzenia satysfakcjonującego życia.

Cotter Schools to prywatna, niezależna, koedukacyjna szkoła, założona w 1911 roku. Kieruje się katolickimi przekonaniami i wartościami. Jako międzynarodowa społeczność edukacyjna dla klas 7-12, zapewnia uczniom najwyższy poziom standardów akademickich i wzywa każdego z nich do rozwinięcia pełnego potencjału akademickiego, fizycznego, duchowego i społecznego.

Foxcroft Academy założona w 1823, w Maine. Obecnie ma ponad 450 studentów w szkole z internatem z 16 społeczności Maine i ponad 20 różnych narodów. Uczniowie Foxcroft Academy mogą wybierać spośród ponad 150 różnych ofert kursów, w tym przygotowań do studiów, AP, IB i innych. Ten obszerny program reprezentuje podstawowe wymagania sztuk wyzwolonych, kursy przygotowujące do college'u, zaawansowane kursy pośrednictwa pracy, kursy zawodowe / techniczne oraz nowo powstały alternatywny program edukacyjny.

Camden Military Academy powstała w 1950 w Camden, South Carolina. Jako szkoła dla chłopców Camden jest liderem kraju w zapewnianiu znakomitej i niedrogiej edukacji w zorganizowanym środowisku. Dzięki temu wszyscy kadeci mają wiele szans na sukces. Szkoła skupia się na rozwoju akademickim, fizycznym i emocjonalnym uczniów przygotowując ich na dalsze życie po ukończeniu szkoły.

Aby dowiedzieć się, jak zapisać swoje dzieci na Rok w liceum w USA w jednej z powyższych prestiżowych szkół, weź udział w webinarze 15 maja!

Nauka w tych prestiżowych szkołach może trwać minimum jeden semestr lub wszystkie lata liceum. Po powrocie do polskiej szkoły uczniowie nie muszą powtarzać roku, mogą kontynuować naukę z rówieśnikami.

Zobacz również:

szkolenia