Rośliny wspólne - rośliny, które łączą ludzi

20 Czerwca 2020, 12:40-13:10 (Sobota)

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  bezpłatny
już niedostępne -

Miejskie Hale Targowe w Gdyni zapraszają na Akademię Kwiatów - moduł edukacyjny z praktycznymi poradami w formule on-line. Akademia Kwiatów jest częścią wydarzenia Festiwalu Kwiatów - Flower Lovers.

Czas: 20 czerwca 2020 r., godz. 12:40

Funpage Hal Targowych / platforma ZOOM

"Rośliny wspólne - rośliny, które łączą ludzi" to spotkanie  z Tomaszem Sosnowskim z Muzeum Miasta Gdyni, który opowie o kondycji dzisiejszych przestrzeni wspólnych. Oczywiście bohaterami tego spotkania staną się rośliny z gdyńskich klatek schodowych. 

Czym jest klatka schodowa? Miejscem niekończącego się nieładu czy sterylną pustą i betonową przestrzenią? Klatki schodowe, to przede wszystkim raj dla wielu gatunków roślin. Stoją na schodach, czasami wciśnięte w kraty lub ustawione na starych meblach. Album fotograficzny "Rośliny wspólne. O roślinach na gdyńskich klatkach schodowych", to doskonała okazja do spotkania i rozmowy na ten temat.

Udział bezpłatny! Liczba miejsc ograniczona.

Aby skorzystać z bezpłatnego dostępu do spotkania należy zapisać się za pomocą przycisku "kup bilet". Zapisane osoby otrzymają link do aplikacji ZOOM w wiadomości e-mail (do 19.06.)

Prowadzenie: Tomasz Sosnowski - kierownik Ośrodka Edukacji Muzeum Miasta Gdyni. Studiował na wydziale Sztuk Pięknych Akademii Krakowskiej, po dwóch latach przeniósł się na ASP im. W. Strzemińskiego w Łodzi. Studia ukończył z wyróżnieniem (dyplom z malarstwa i projektowania graficznego). Oprócz edukacji muzealnej zajmuje się malarstwem abstrakcyjnym i videoartem. Prowadzi także autorską pracownię malarstwa i rysunku "Zarys". Autor wielu działań edukacyjnych oraz pomysłodawca projektów realizowanych w Gdyni.

#kwiaty #rośliny #roślinywspólnealbum #akademiakwiatów

Więcej:

Festiwal Kwiatów - Flower Lovers

Miejskie Hale Targowe w Gdyni

fot. Kamila Szuba


Zobacz również:

inne wydarzenia Gdynia