To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Cena brutto Szkolenie podczas spotkania biznesowego (1.03)

Cena brutto

Wyprzedane 40,00 zł Wyprzedane


Towarzystwo Biznesowe Siedleckie ma zaszczyt zaprosić
na spotkanie dla przedsiębiorców!


1 marca w Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych zapraszamy na spotkanie z niezwykłym Gościem - Bratankiem Rotmistrza Witolda Pileckiego. Co ciekawe, bratanek czyli Pan Andrzej Ostrowski spędził więcej czasu w towarzystwie Rotmistrza niż jego rodzony syn. Dlatego dowiemy się o tym jaki był Pilecki od naocznego świadka jego życia. To będzie niesamowicie inspiracyjne spotkanie! Zapraszamy!

Jako zapowiedź tego spotkania gorąco zachęcamy do przeczytania wywiadu z naszym Gościem Specjalnym pod TYM LINKIEM.Towarzystwa Biznesowe

Towarzystwa Biznesowe to kluby networkingowe skupiające przedsiębiorców, menedżerów i freelancerów wszelkich branż. Cotygodniowe spotkania pozwalają na zdobywanie kontaktów, wydawanie rekomendacji, szkolenia i promocję firm. Dbamy o zaufanie i dobór Członków Towarzystw.


Stworzyliśmy cotygodniowe spotkania dla przedsiębiorców z danego miasta, którzy podczas spotkania rozwijają swój biznes w oparciu o relacje. Specjalnie dla nowych Członków oraz osób zainteresowanych organizujemy Spotkania Otwarte, na których Goście mają możliwość poznać działalność Towarzystw Biznesowych SA oraz sprawdzić w praktyce, jak wygląda prawdziwy networking.Działamy już w 19 miastach w całej Polsce i 3 zagranicą. Otworzyliśmy ponad 23 grupy networkingowe.

Zaufało nam prawie 500 przedsiębiorców!

Możesz do nich dołączyć!


Miejsce

Ibis Styles Siedlce

Hotel ibis Styles Siedlce oferuje 101 pokoi w tym 4 apartamenty aneksem kuchennym. Dla gości biznesowych oraz grup sportowych udostępniamy 5 sal konferencyjnych na 450 osób. W hotelowej restauracji poza pysznymi posiłkami można skosztować kwiatowo-ziołowych pysznych herbat. Miłośników przyrody i sportu zapraszamy na spacery po okolicznych łąkach, bezpośredniego dostępu do Aquaparku lub wynajęcia pobliskich boisk sportowych.


Program spotkania

Kolacja Biznesowa

18.00 - Rozmowy kuluarowe
18.15 - Przywitanie Gości i lektura duchowa
18.20 - Minutowe autoprezentacje zaproszonych firm
19.00 - Zaproszenie do bufetu
19.15 - Wystąpienie Gościa specjalnego
20.15 - Rozmowy kuluaroweSerdecznie zapraszamy na spotkanie dla przedsiębiorców z Siedlec i okolic.

Chcemy, aby Twoja firma budowała realną przewagę konkurencyjną we współpracy z przedsiębiorcami, którzy podzielają i cenią te same wartości.

Jeżeli posiadasz firmę, zarządzasz, produkujesz, sprzedajesz, szukasz zleceń jako freelancer lub poszukujesz nowych kontraktów,... to czekamy na Ciebie.

Gwarantujemy inspirujące spotkanie z wartościowymi przedsiębiorcami!Przyjdź koniecznie na nasze spotkanie!

Kiedy: piątek, 1 marca, godz. 18.00
Gdzie: Hotel Ibis Styles Siedlce, ul. Jana Pawła II 10, Siedlce
Cena: 40 PLN za pyszną kolację


KONTAKT:


Michał Osiej

Dyrektor Regionalny
Polska Wschodnia
Towarzystwa Biznesowe SA

+48 535 050 590

m.osiej@towarzystwabiznesowe.pl


Do zobaczenia!

www.TowarzystwaBiznesowe.pl


Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Siedlce