Równonoc z KosMoc x Zapytaj Mokoszy

23 Września 2019, 18:30-21:00 (Poniedziałek)

Sztuka Wyboru, Gdańsk Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Równonoc KosMoc x Zapytaj Mokoszy
już niedostępne 90,00 zł -

Równonoc z KosMoc / PRAGNIENIA

Równonoc jesienna to czas kiedy słońce wchodzi do znaku Wagi. W tym dniu dzień równa się z nocą. Zbieramy plony, przygotowujemy się na zimę, zaglądamy do wnętrza siebie. Wagą rządzi Wenus - bogini ziemskiej, fizycznej miłości, sztuki, piękna i wartości. Dlatego właśnie tego dnia, przyjrzymy się naszym wartościom. Sprawdzimy, co tak naprawdę ma dla nas znaczenie. Co jest ważne? Czemu chcemy poświęcać swój czas i uwagę? Czemu nadajemy wartość?

Zapraszam Cię w podróż do wnętrza siebie, by poczuć, czego w tym momencie pragniesz i potrzebujesz. Za czym tęsknisz? Co wywołuje w Tobie głęboki spokój? Ta podróż odbędzie się w tańcu. Tańcu, który jest tajemnicą, zabawą, poddaniem i zaufaniem. Roztańczymy ciało, by rozluźnić umysł i poruszyć to, co do tej pory było zastygłe. Poczuć to, co pozostawało w ukryciu. Będziemy tańczyć, by usłyszeć głos naszego ciała. Udamy się również w podróż poprzez medytację prowadzoną, podczas której zaproszę Cię jeszcze głębiej, by odkrywać w sobie jakości, informacje i podpowiedzi, które tego magicznego dnia, zechcą się nam ukazać.


Warsztat jest otwarty dla kobiet i mężczyzn.
Zabierz ze sobą wygodne ubranie, matę, koc i coś do picia.

Czas trwania: 2,5 h
Inwestycja: 90 zł


Kasia Bartoszewicz
Jak na zodiakalną Rybę przystało, kocham świat magii, wyobraźni i tajemnic. Głęboko wierzę i doświadczam tego, że to właśnie nasze ciało jest jedną z największych tajemnic, jakie możemy odkrywać w podróży, zwanej życiem. Ciało, które uczy nas czuć i pozwala doświadczać. Które każdego dnia zaprasza, by ufać i słuchać jego głosu. Po 12 latach pracy jako pielęgniarka, stworzyłam KosMoc - przestrzeń, która łączy astrologię, taniec i przyjemność. Trzy aspekty obecne w moim życiu od lat, dzięki którym odkrywam siebie coraz głębiej i głębiej. Razem z przyjaciółmi współtworzę Fundację Ogród Kreacji. Prowadzę Cosmic Dance, pracuję z ciałem, uczę astrologii, czaruję głosem i każdego dnia odkrywam swój rytm.

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Gdańsk