To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rozmowy o Przedsiębiorczości: Jak zmiany kształtują nasz biznes.
już niedostępne -
  Lista rezerwowa
już niedostępne -

Rozmowy o Przedsiębiorczości: Jak zmiany kształtują nasz biznes.

Jako przedsiębiorca, mierzysz się na co dzień z licznymi wyzwaniami i zmianami. Ale jak skutecznie przekuwać je w sukcesy? Jakie zmiany są kluczowe dla rozwoju firmy? Czego potrzebujemy się nauczyć, by lepiej funkcjonować w warunkach zmienności i niepewności? Porozmawiamy z kołobrzeskimi przedsiębiorcami o ich doświadczeniach i poszukamy odpowiedzi na te i wiele innych pytań.

Naszymi rozmówcami będą przedsiębiorcy, którzy podzielą się swoi dobrymi praktykami i strategiami pomagającymi odnaleźć się w świecie VUCA. Zmienność, niepewność, złożoność i niejednoznaczność - to otaczająca nas rzeczywistość biznesowa. Czego potrzebujemy się nauczyć, by lepiej w tym otoczeniu funkcjonować?

Spotkanie poprowadzi trener biznesu, doradca, coach: Grażyna Myczkowska. Wieloletni wykładowca akademicki. Absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET® oraz Szkoły Coachów Biznesu Akademii SET®. Praktyk metody coachingowej POINTS OF YOU. Certyfikowany Trener FRIS-Style Myślenia i Style Działania. Certyfikowany Coach Kryzysowy. Certyfikowany Superwizor coachingu. Jej pasją jest malarstwo. Praca z ludźmi i ich sukcesy w odkrywaniu nowych możliwości dają jej energię do działania.


Jak się zapisać?

Na samej górze strony, w polu "Dołącz do wydarzenia", na wysokości "Rozmowy o Przedsiębiorczości: Jak zmiany kształtują nasz biznes - Dzień Otwarty w KCRP", wybierz liczbę biletów na "1", a następnie kliknij guzik "Zapisz się!" i przejdź przez proces rejestracji (uzupełnij dane).

Jeśli bilety w polu "Rozmowy o Przedsiębiorczości: Jak zmiany kształtują nasz biznes - Dzień Otwarty w KCRP" są już niedostępne, zapraszamy do wpisania się na listę rezerwową (również poprzez wybranie liczby na "1", i guzik "Zapisz się!".

Zgłoszenie online (od 22.06.2023 r. godz.12:00)

  • decyduje kolejność zgłoszeń,
  • po wyczerpaniu się ilości miejsc możesz zapisać się na listę rezerwową
  • Zakwalifikowani uczestnicy otrzymają potwierdzenie mailowo i telefonicznie.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Kołobrzeg