Finał Sales Angels 2019

22 Stycznia 2020, 09:00-17:30 (środa)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena netto za szt. VAT Liczba
Do kupienia od 1 stycznia do wyczerpania miejsc. Bilet "last chance" na Finał

Do kupienia od 1 stycznia do wyczerpania miejsc.

już niedostępne 590,00 zł 23% -
Bilet zapewnia udział w części merytorycznej Finału oraz uczestnictwo w wieczornej imprezie integracyjnej. Bilet Premium (Finał + wieczorne spotkanie integracyjne)

Bilet zapewnia udział w części merytorycznej Finału oraz uczestnictwo w wieczornej imprezie integracyjnej.

już niedostępne 707,89 zł 23% -
  • Zapraszamy Was na Finał Sales Angels 2019!Wielki Finał Sales Angels 2019 - Dlaczego warto być?

Wystąpią najwyżej ocenieni eksperci w 2019r. przez członków społeczności - praktyków sprzedaży. Największa dawka merytoryki o sprzedaży na m2 - konkretne wskazówki i praktyki sprzedażowe. Najlepiej oceniane wydarzenie dla profesjonalistów sprzedaży


Spotkania Sales Angels mają realny wpływ na budowanie Twoich kompetencji handlowych i podnoszenie Twojej wartości na rynku.


FINAŁ SALES ANGELS

22 stycznia 2020 roku odbędzie się Finał Sales Angels najważniejsze wydarzenie dla ludzi sprzedaży w Polsce. 

Kto wystąpi? Już wiemy, że będą to: Tomek Zieliński, Adam Bernacki, Basia Piasek, Jurek Zientkowski i Wojtek Telenga. Wszyscy uzyskali noty powyżej 9 w skali do 10. To rekordowe wyniki w naszej historii.

Jako przedstawiciel społeczności wystąpi wybrany w głosowaniu Michał Balcerzak.


EKSPERCI FINAŁU 2019!

Znamy już wszystkich prelegentów Finału z grona ekspertów.

1. Tomasz Zieliński

  Tomek uzyskał ocenę: 9,80

Prezes Akademii Sprzedaży, praktyk posiadający 23-letnie doświadczenie w sprzedaży.Tomek to przedsiębiorca uwalniający potencjał sprzedażowy swoich klientów, specjalizujący się w podnoszeniu efektywności i optymalizacji procesów sprzedażowych i komunikacyjnych w firmach. Autor wielu projektów wdrażających najwyższe standardy w zespołach pracowniczych i menadżerskich.

  • Na czerwcowych spotkaniach Sales Angels Tomek wystąpił z tematem: Dlaczego "wiem lepiej" w sprzedaży się nie opłaca?

2.  Adam Bernacki

  Adam uzyskał ocenę: 9,58

Adam Bernacki specjalizuje się w realizacji projektów doradczych i transformacyjnych w obszarach zarządzania sprzedażą doradczą i profesjonalnych zakupów w ICAN Institute. Ekonomista, prawnik, absolwent m.in. Michigan State University oraz Chartered Institute of Purchasing and Supply.Członek rady programowej i ekspert stowarzyszenia PSML- Polish Supply Management Leaders, wykładowca ICAN Institute i Akademii Leona Koźmińskiego.

  • We wrześniu, na spotkaniach dla społeczności Adam omówił temat: "Sprzedaż okiem zakupów, czyli dlaczego kupcy nie chcą negocjować?"


3. Basia Piasek

  Basia uzyskała ocenę: 9,57

Jest Prezesem Zarządu i współwłaścicielem spółki Evenea. Ponad 10-letnie doświadczenie zdobyła pracując jako manager w Procter & Gamble, RWE, Agros Nova, Orange, Empik, BMW Polska, w sprzedaży, IT, marketingu i finansach. Jest współzałożycielem marek: Wolves Summit, See Bloggers, IncredBots, Festiwal Kobiet Internetu. Buduje silne organizacje nastawione na stałe podnoszenie kompetencji, szybkie skalowanie i produktywność.

  • Na październikowych spotkaniach Sales Angels Basia wystąpiła z tematem: "Jak połączyć strategię online i offline w procesie pozyskiwania klienta?"

4. Jerzy Zientkowski 

  Jurek uzyskał ocenę: 9,14

Jerzy, w latach 2011-2016 wiceprezes Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców i dyrektor programowy międzynarodowego Spectacular Speaking oraz Festiwalu Inspiracji. Członek prestiżowego BTI Speakers Club.Członek Toastmasters, ACG, ALS, założyciel i mentor pięciu klubów. Pięciokrotny Mistrz Polski w przemówieniach, w 2012 roku dotarł do finałowej szóstki najlepszych mówców Mistrzostw Europy w Bonn.

Mentoruje klientów wyższego szczebla zarządzania, pomagając w sytuacjach "podbramkowych".

  • Na marcowych spotkaniach Sales Angels Jurek wystąpił z tematem: "Wystąpienia publiczne w pracy handlowca"

5. Wojtek Telenga

   Wojtek uzyskał ocenę: 9,65

Wojtek ma prawie dwudziestoletnie doświadczenie na różnych stanowiskach sprzedażowych i managerskich w firmach: Bonnier Business Polska - Puls Biznesu, Wolters Kluwer, Hilti. Specjalizuje się we wdrożeniach digitalowych rozwiązań na styku produktu i sprzedaży, szerzeniu sprawnego wielokanałowego podejścia w kontakcie z klientem (omnichannel-u) oraz w rozumieniu specyfiki modeli subskrypcyjnych. Uwielbia pracować z ludźmi, z liczbami i wierzy, że chcieć to MOC!

  • Na listopadowych spotkaniach Sales Angels Wojtek wystąpił z tematem: "Pułapki cyfrowych transformacji w dziale handlowym."

6. Michał Balcerzak, przedstawiciel społeczności.CO-OWNER LOKALMEDIA, PDF FINANCIAL MENTORING


Tematy wystąpień prelegentów znajdziesz na: https://final.salesangels.pl/


JAK WYŁANIAMY FINAŁOWYCH EKSPERTÓW?

Ogólna wartość każdego spotkania jest mierzona przez Wasze oceny, które przyznajecie po każdym spotkaniu, w skali od 1 do 10. Dla każdego miasta obowiązuje oddzielny ranking. Do finału trafią osoby z pierwszych miejsc w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Gdańsku. W praktyce jeden z ekspertów może zająć pierwsze miejsce w każdym z regionów dlatego pod uwagę brani są eksperci z kolejnych miejsc. W finale wystąpi minimum pięciu najwyżej ocenionych ekspertów oraz przedstawiciel społeczności wybrany z wystąpień członków społeczności na ostatnim spotkaniu w grudniu 2019. 


Co otrzymujecie w cenie biletu?

  • Udział w wyjątkowym spotkaniu z najlepszymi ekspertami sprzedaży
  • Całodzienny serwis kawowy
  • Porządny i smakowity obiad
  • Towarzystwo ludzi zajmujących się sprzedażą


PROGRAM SPOTKANIA

9:00   Rejestracja gości i poranna kawa

10:00 Powitanie gości przez Marcina Grelę

10:20 - 17:00 Wystąpienia Ekspertów

17:30 Zakończenie części merytorycznej 


LUBIMY POMAGAĆ

Dlatego część dochodów ze sprzedanych biletów przekażemy na cele charytatywne. 

Wspieramy Fundację "Świat Wspólnych Możliwości".


Zapraszamy wszystkich ludzi sprzedaży 22 stycznia 2020!

Wejdź na: https://final.salesangels.pl/Dobry handlowiec nie tylko świetnie się komunikuje i dobrze zarabia, ale też dba o swój wygląd zewnętrzny. Dlatego oficjalny dress code Sales Angels - dopuszczalny jest tylko strój Business Casual i Smart Casual.


Do zobaczenia!

Zespół Sales Angels

#SprzedawanieToPomaganie

https://salesangels.pl

https://www.facebook.com/SalesAngels/?fref=ts

Zobacz również:

szkolenia Sprzedaż wydarzenia Warszawa