To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rejestracja
już niedostępne -

Stowarzyszenie Absolwentów MBA zaprasza członków SA MBA, absolwentów i słuchaczy MBA oraz Sympatyków na spotkanie poświęcone zarządzaniu ryzykiem w organizacji. Naszym prelegentem będzie Tomasz Gasiński także absolwent MBA (GFKM), Dyrektor Biura Zarządzania Ryzykiem Grupy LOTOS S.A. 

Zapraszamy na spotkanie społeczności MBA!

Małgorzata Tobiszewska - Prezes Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów MBA

www.mba-absolwenci.pl

Jeśli potwierdziłeś/aś swoje uczestnictwo jednak zmieniły Ci się plany i wiesz, że nie będziesz mógł/a przybyć to odwołaj swoje uczestnictwo e-mail: zarzad@mba-absolwenci.pl


TOMASZ GASIŃSKI

Dyrektor Biura Zarządzania Ryzykiem Grupy LOTOS S.A. - odpowiada za rozwój kultury i narzędzi oraz profesjonalizację zarządzania ryzykiem w Grupie Kapitałowej Grupy LOTOS S.A.

Zaangażowany w promowanie w Polsce podejścia do biznesu opartego na zasadach zarządzania ryzykiem i zrównoważonego rozwoju. Współpracował m.in. z grupami roboczymi powołanymi w ramach Zespołu ds. Społecznej Odpowiedzialności Przedsiębiorstw przy Prezesie Rady Ministrów. Autor podręczników "Zrównoważony biznes" i "Zarządzanie ryzykiem w procesie zrównoważonego rozwoju biznesu".

Członek Rady Fundacji CentrumCSR.PL, były trener i członek Stowarzyszenia Zarządzania Ryzykiem POLRISK. Wykładowca Collegium Civitas z zakresu zarządzania ryzykiem i zarządzania projektami.

W 20 letniej pracy zawodowej na różnych stanowiskach: menedżer / konsultant / audytor.

Ukończył Wydział Ekonomii i Zarządzania Politechniki Gdańskiej oraz specjalizację "Environmental Protection and Management" na Wydziale Chemicznym Politechniki Gdańskiej. Absolwent Executive MBA prowadzonego przez Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów i ERASMUS University Rotterdam.

Doktorant III-ciego roku Studiów Doktoranckich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Praca doktorska w dziedzinie: Zarządzanie Ryzykiem Projektów Wydobywczych.Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Gdynia