SEKSpozytywnik - piszemy dobry seks (warsztaty online)

24 Lutego 2021, 19:30-21:00 (środa)

Online,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Bilet ze zniżką early bird dla osób, które przyjemności lubią planować z wyprzedzeniem.

Liczba biletów ograniczona.
SEKSpozytywnik - bilet early bird

Bilet ze zniżką early bird dla osób, które przyjemności lubią planować z wyprzedzeniem.

Liczba biletów ograniczona.

już niedostępne 27,50 zł -
Udział w warsztatach online SEKSpozytywnik SEKSpozytywnik - bilet regularny

Udział w warsztatach online SEKSpozytywnik

już niedostępne 35,00 zł -

Jak często w Twoich zapiskach prowadzonych dla lepszego samopoczucia pojawia się seks? Jak myślisz, co zmieniłoby się, gdyby pojawiał się częściej, zwłaszcza w pozytywnym, afirmującym kontekście?

W swojej codziennej pracy do seksu podchodzę holistycznie. Uważam, że ta sfera ludzkiego życia nie funkcjonuje w oderwaniu od innych, a ogólne dobre samopoczucie może oddziaływać na przeżywanie swojej seksualności (i na odwrót). Postanowiłam więc połączyć pozytywne pisanie terapeutyczne i seks, bo to narzędzie w cudowny sposób można wykorzystywać, aby poprawić swój dobrostan, wyrzucić z siebie trudne emocje, a nawet... skonkretyzować wizję seksu, który będzie dla nas satysfakcjonujący. 

Nawet jeżeli na co dzień nie myślisz o seksie zbyt dużo, istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że dzięki pozytywnemu pisaniu terapeutycznemu, skoncentrowanemu na przyjemnych emocjach i doznaniach, znajdziesz w nim coś dobrego, co zechcesz zatrzymać i wzmocnić.

Dla kogo jest SEKSpozytywnik?

Jeśli już teraz prowadzisz dziennik lub pamiętnik, to spotkanie jest dla Ciebie. Jeśli nie prowadzisz na co dzień żadnych zapisków, ale masz w sobie otwartość, aby spróbować, to spotkanie jest dla Ciebie. Chciałabym podkreślić, że nie trzeba "umieć pisać", aby korzystać z pisania terapeutycznego. W tym procesie nie tworzymy dzieł literackich. Otrzymasz za to narzędzia i przestrzeń, aby pochylić się i popracować z pozytywnymi emocjami względem seksu i seksualności, pisząc - Twoimi słowami i tak, jak potrafisz, bez konieczności dzielenia się napisanym tekstem.

To spotkanie jest dla osób, które pragną uporządkować swoją relację z seksoerotyczną stroną życia, dla osób, dla których dzień bez orgazmu jest dniem straconym, jak i dla osób, które pisząc, chcą wyrazić swoją sekspozytywność. Dla osób, które lubią się dzielić refleksjami, jak i tych, które preferują ciche uczestnictwo.

Na SEKSpozytywnik zapraszam zarówno osoby, które są ciekawe pozytywnego pisania terapeutycznego w kontekście seksualności i chcą w ten sposób zadbać o siebie i swój dobrostan, jak i te, które obecnie uczestniczą lub uczestniczyły w regularnych spotkaniach Pozytywnika.

W warsztat Cię krótkim wykładem na temat pisania terapeutycznego w duchu pozytywnym, jego zalet i sposobów wykorzystania, a następnie, przy pomocy prostych, ale treściwych ćwiczeń, wspólnie popracujemy z pozytywnymi emocjami względem seksu, pisząc. Między ćwiczeniami będzie miejsce na podzielenie się refleksjami i zadawanie pytań.

Spotkanie odbędzie się w środę, 24.02.2021 o 19:30 na platformie Zoom.

Co będzie Ci potrzebne podczas spotkania?

Do warsztatu SEKSpozytywnik dołącz z czymś, co umożliwi Ci pisanie/utrwalanie swoich myśli - może to być papier i ołówek, notatnik i długopis, maszyna do pisania, komputer, urządzenie mobilne.

Dodatkowo potrzebny będzie stabilny dostęp do internetu oraz aktualna wersja bezpłatnego programu Zoom. To bardzo ważne, ponieważ spotkanie nie będzie rejestrowane, a treść ćwiczeń udostępniana po jego zakończeniu. Dotyczy to również osób, które zarezerwują miejsce, ale nie pojawią się na spotkaniu na żywo.

Twój poziom aktywności podczas spotkania zależy wyłącznie od Twojego komfortu - możesz uczestniczyć w warsztato-sesji z wyłączoną lub włączoną kamerką internetową, korzystać z mikrofonu/czatu, aby dzielić się refleksjami i zadawać pytania, lub przebywać na nim całkowicie anonimowo i w ciszy.

Po wykupieniu biletu nie masz linku do logowania?

Linki do logowania zostaną wysłane najpóźniej 24.02.2021. Jeśli do godz. 15:00 tego dnia nie otrzymasz wiadomości, sprawdź, czy email z linkami nie trafił do folderu spam lub zakładki "Społeczności". Nadal nie możesz znaleźć wiadomości? Napisz na: pozytywnik@proseksualna.pl.


SEKSpozytywnik poprowadzi Natalia Grubizna - doradczyni, edukatorka seksualna, trenerka. Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów, grup i sesji indywidualnych. Jest autorką bloga proseksualna.pl. 

Zobacz również:

inne Pisanie ekspresywne Psychologia pozytywna Rozwój emocjonalny