To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatna wejściówka na seminarium
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Czy ekologiczny styl życia wiąże się z wieloma wyrzeczeniami? Jak w prosty sposób możemy zmniejszyć ilość odpadów w naszych domach? Na te i na wiele innych pytań odpowie Olaf Józefoski, który już 5 sierpnia w Pubie Pilsner poprowadzi seminarium dotyczące "zero waste". Zaczynamy jak zwykle o 17:00.Właśnie ruszyły zapisy na to spotkanie, więc wszystkich zainteresowanych prosimy o rejestrację. Liczba miejsc ograniczona. Pierwszeństwo uczestnictwa mają osoby, które do tej pory nie uczestniczyły w wakacyjnych seminariach UTW.

Uwaga! Seminarium jest bezpłatne, ale udział w nim wymaga wcześniejszej rejestracji. Aby to zrobić należy kliknąć przycisk "Zapisz się!" w celu podania swoich danych kontaktowych, na które prześlemy potwierdzenie udziału w seminarium. 

Program:

  1. Zero Waste - co to jest?
  2. Wielka Pacyficzna Plama Śmieci;
  3. Piramida 5R4;
  4. Jak ograniczyć ilość śmieci we własnym domu?

O prowadzącym:

Olaf Józefoski jest z wykształcenia pedagogiem i kulturoznawcą, absolwentem Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych, ukończył 3 szkoły liderskie oraz liczne szkolenia z zakresu kompetencji miękkich, wystąpień publicznych, improwizacji oraz prawa i rachunkowości. Prowadził w Katowicach Klub Debat Oksfordzkich. Prezes Stowarzyszenia Wolnej Herbaty, działającego na rzecz ekologii i ochrony środowiska. Jeden z pionierów ruchu Zero Waste na terenie Śląska. Gościł podczas różnego rodzaju konferencji, debat oraz programów telewizyjnych związanych ze środowiskiem i zarządzaniem. Autor oraz trener wielu warsztatów ekologicznych.Zawodowo realizuje się jako aktor, animator, koordynator projektów, trener oraz specjalista ds. szkoleń w Stowarzyszeniu MOST. Uhonorowany licznymi wyróżnieniami, w tym 5 nagród teatralnych, 4 nagrody i nominacje za działania społeczne, 3 lata z rzędu stypendium rektora za wyniki w nauce i osiągnięcia artystyczne, 3 wyróżnienia literackie.

Uwaga! Program ASOS jest dedykowany osobom w wieku 60+. W spotkaniu mogą uczestniczyć tylko osoby, które mają ukończone 60 lat.

***
temat: Jak być bohaterem: co to jest zero waste i jak je wprowadzić w domu?
data: 5 sierpnia 2020 r. | godz.: 17:00
miejsce: Pilsner Pub (Rynek 8, Wodzisław Śląski)
prowadzenie: Olaf Józefoski


Seminarium jest realizowane w ramach projektu "Szkoła Liderów Trzeciego Wieku", czyli projektu Stowarzyszenia Wodzisławski Uniwersytet Trzeciego Wieku prowadzonego dzięki środkom Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych. O szczegółach dotyczących projektu i wydarzeń projektowych informujemy na stronie WUTW.pl

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Wodzisaw lski