Serpiente 3 - Festiwal Świadomości i pracy z ciałem online

22 Stycznia 2021, 19:00 (Piątek) - 24 Stycznia 2021, 18:00 (Niedziela)

ONLINE - ZOOM oraz Facebook LIVE,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet na "Serpiente 3" Online- PULA 1
Wyprzedane 149,00 zł Wyprzedane
  Bilet na "Serpiente 3" Online - PULA 2
Wyprzedane 179,00 zł Wyprzedane
  Bilet na "Serpiente 3" Online - PULA 3
Wyprzedane 209,00 zł Wyprzedane
Dwa oddzielne, pełne bilety dla 2 osób (każda ma swój dostęp). Bilet dla 2 osób na "Serpiente 3" Online

Dwa oddzielne, pełne bilety dla 2 osób (każda ma swój dostęp).

Wyprzedane 269,00 zł Wyprzedane
Ta opcja oznacza, iż kupujesz bilet dla Siebie oraz drugi sponsorujesz innej osobie, która zgłosi się do nas, a my jej przekażemy bilet od Ciebie w prezencie. Bilet dla 2 osób 'Ty + sponsoring'

Ta opcja oznacza, iż kupujesz bilet dla Siebie oraz drugi sponsorujesz innej osobie, która zgłosi się do nas, a my jej przekażemy bilet od Ciebie w prezencie.

Wyprzedane 269,00 zł Wyprzedane

Kochani,

👉 Z wielką radością ogłaszamy 3. edycję "SERPIENTE" - Festiwalu Świadomości i Pracy z Ciałem , który odbędzie się jak zwykle w styczniu, 22-24.01.2021 😁🤸♂🙏. 

👉 A ponadto pewnie nie zdziwi Was fakt, iż Festiwal odbędzie się ONLINE . ALE, będzie to największy, najlepszy i najobfitszy Festiwal rozwojowo-taneczno-tantryczny Online 😍❗
Zapewne tak samo jak my, marzycie o tym, aby spotkać się już na żywo w duuużym gronie, aby wspólnie celebrować życie, doświadczać różnych procesów, aby razem się rozwijać. Niestety to jeszcze nie ten moment, jeszcze musimy się chwilę wstrzymać i zaczekać być może do wiosny, kiedy pewnie spotkamy się na kolejnych Festiwalach już na żywo :).

✋ Tymczasem przed nami trudny czas. Być może czujesz już mocny spadek energii, utrzymujący się dłuższy czas, poczucie braku perspektyw, rozdrażnienie, różny wachlarz emocji… Wiedz, że nie jesteś sam/sama!!! Dlatego bardzo pragniemy, aby ten Festiwal się odbył i abyśmy się wszyscy razem na nim spotkali i spojrzeli sobie w oczy, choćby przez ekrany komputerów, poczuli tą energię i ponownie posłuchali wspaniałych Prelegentów.

👍 W więc… Nie zapadaj w głęboki sen i marazm na zimę, nie zamrażaj ciała i nie zastygaj w miejscu !!! Został nam dany wspaniały czas dla SIEBIE, który warto wykorzystać na zagłębienie się w swój umysł, ciało i duszę.

☝️ Czujemy, że jest to czas głębokiej transformacji, zmian w naszym życiu, w naszych schematach, potrzebach i przekonaniach, a to właśnie wpisuje się w MISJĘ Festiwalu "Serpiente"! Dlatego nie wyobrażamy sobie, aby się on w 2021 roku nie odbył 😍

👉 Za nami już dwie edycje Festiwalu, które zostały przyjęte z dużym entuzjazmem i frekwencją . A kolejna będzie specjalna, bowiem nie tylko dlatego, że odbędzie się w sieci, ale również powitamy na pokładzie zagranicznych gości !!! Ponadto w programie pojawi się cały blok warsztatowy dotyczący Tantry. A pieczę nad programem sprawują niezastąpione ekspertki w swoich dziedzinach: Freya Wolna oraz Hania Darmas :D.

Zapraszamy Was serdecznie do udziału i do współpracy. Jeśli jesteś chętny/a, aby być:
-> Wystawcą wirtualnym (tak, mamy taką opcję ;))
-> Wolontariuszem
to serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami: na FB lub mailowo: info@serpiente.pl

Bardzo cieszymy się również na współpracę z kolejnymi wspaniałymi Prelegentami .
….
Strona Festiwalu: WWW.SERPIENTE.PL

Nowy Rok 🐍 Nowe Afirmacje i marzenia 🐍 Nowa skóra ❗

Tym razem również szykujemy dla Was:
✔ ponad 40 Prelegentów, w tym zagraniczni!
✔ 45 różnych warsztatów, zajęć i wykładów online
✔ 2,5 dnia praktyki i doświadczania różnych metod pracy z ciałem, umysłem i duszą.
✔ Nagrania warsztatów
✔ Wirtualni wystawcy
✔ Specjalna grupa Festiwalowa na Fb
❤️❤️❤️
W PROGRAMIE ogrom propozycji, między innymi:
• Tantra
• Joga
• Zajęcia dla par
• Terapia tańcem i ruchem
• Warsztaty dla Mężczyzn
• Krąg dla Kobiet
• Ritual Trance Dance
• Movement Culture
• Access Consciousnes
• Masaż i automasaż
• Praca z oddechem
• Praca z energią
• Medytacje aktywne
• Koncerty
i wiele innych.


Festiwal jest otwarty dla każdego! To znaczy, że nie ważne ile masz lat, jakiej jesteś płci i wyznania. Weź udział z rodziną, przyjaciółmi, partnerem, partnerką, aby wspólnie przeżyć przygodę .

KIEDY: 22 - 24 stycznia 2021 -> od piątku od godz. 19.00 do niedzieli do 18.00

GDZIE: Festiwal Online -> ZOOM oraz Facebook

BILETY:
🔹1 pula PROMO - do 19.11 -> 149zł
🔹2 pula - do 24.12 -> 179zł
🔹3 pula - do 22.01 -> 209zł


Bilety specjalne:

🔹Bilet dla pary (2 osoby) -> 269zł
🔹Bilet sponsorowany -> 269zł -> ta opcja oznacza, iż kupujesz bilet dla siebie oraz sponsorujesz go drugiej osobie, która ma trudności finansowe. My informujemy, ile takich biletów posiadamy i przekazujemy bilet osobom, które się do nas zgłoszą.

---
🐍 Podczas Festiwalu będziesz mieć szansę eksplorowania, zagłębienia się w siebie, poznania narzędzi, które być może sprawią, że poczujesz się szczęśliwszy/a, pełniejszy/a i zintegrowany/a.

🐍 Zapraszamy Cię do zabawy, celebracji życia i nowego, wspaniałego roku, do aktywności ciała, ducha i umysłu, do ruchu, tańca, medytacji, jogi, śpiewu, kreacji . Poczuj moc i energię!

🐍 Nowy rok sprzyja świeżym postanowieniom i jest napędem do zmian. Zrób sobie miejsce na NOWE doświadczenia, decyzje i energię. Poczuj zmianę w sobie, ODPUŚĆ to co już niepotrzebne.

🐍 Nowy Rok jest dla nas jednym z najważniejszych, cyklicznych, rytuałów przejścia. Rytuał przejścia to moment, w którym symbolicznie następuje pewna zmiana. Porzucamy to, co stare i przyjmujemy to co nowe. Na przełomie roku, tak jak wąż, zmieniamy skórę, transformujemy się, odświeżamy, stawiamy cele, wypowiadamy życzenia i intencje.

🐍 Jest to wspaniały moment na transformacje, odkrywanie nowego, poszerzanie perspektyw i poznawanie siebie. Eksploruj! Wyraź siebie! Poznaj nowe ścieżki pracy z ciałem i duszą. Świadomie zajrzyj do swojego wnętrza, nawiąż bliższy kontakt z ważnymi dla siebie osobami i przede wszystkim spraw, by te relacje były autentyczny. A na koniec nieustannie dąż do bycia TU i TERAZ .

CIEKAWOSTKA
SERPIENTE - czyli WĄŻ 🐍

"Linieniem nazywa się proces, kiedy wąż zrzuca wierzchnią warstwę skóry (wylinkę). Następuje on podczas wzrostu węża, gdy skóra staje się za mała, ponieważ nie rośnie wraz ze wzrostem ciała. Poza tym, wymiana skóry służy między innymi do odświeżenia jej powierzchni, która w trakcie życia robi się zbyt szorstka, aby wąż mógł się wygodnie poruszać. Linienie służy również do utrzymania przejrzystości warstwy ochronnej oczu. Proces ten odbywa się z różną częstotliwością z zależności od wieku węża, jakości i ilości zjadanego pokarmu i przebiega zazwyczaj w czterech etapach w czasie około 10 dni."

Zobacz również:

konferencje Festiwal Taneczny Rozwój osobisty Taniec Techniki oddychania