Wiosenna sesja zdjęciowa

16 Marca 2020, 10:30-13:30 (Poniedziałek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zapisz się
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Jesteś mamą? A może wkrótce nią zostaniesz? Jesteś osobą otwartą i chcesz poznać inne mamy z Twoich okolic, by wspólnie spędzić czas przy filiżance kawy??
👍 Jeśli TAK, to spotkania w ramach inicjatywy Coffee Mum są stworzone dla Ciebie!


🎡 Coffee Mum, to inicjatywa społeczna dla mam z Zagłębia i Śląska :) Projekt stworzony w 2017 roku przez Karuzelą Familijną, a od września 2019 roku realizowany przy współpracy ze Stowarzyszeniem MamyMamom Sosnowiec. Celem projektu jest pokazanie, że za słowem MAMA stoją wspaniałe, twórcze, aktywne oraz towarzyskie kobiety.


💙 Coffee Mum powstało po to, by stworzyć hipisowską wioskę mam, w której śmiech będzie grał pierwsze skrzypce🎻
Do tej pory w projekcie wzięło udział ok. 200 kobiet!
Program spotkania:

👏W trakcie marcowego spotkania czeka na nas niespodzianka w postaci  wiosennej sesji zdjęciowej przygotowanej specjalnie dla nas przez Izabelę Gawron, która specjalizuje się w fotografii rodzinnej, plenerowej i studyjnej. Izabela przygotowuje również relacje z takich wydarzeń, jak targi i konferencje dla rodzin.

Patronem medialnym naszego projektu są Pomysłowi Rodzice - czyli nowatorska wyszukiwarka miejsc, wydarzeń, instytucji zaadresowanych do rodzin z dziećmi.
➡Dlatego jeśli chcesz dołączyć do naszego bardzo kobiecego i mega zakręconego grona, to po prostu PODEJMIJ DECYZJĘ I PRZYJDŹ NA SPOTKANIE COFFEE MUM :D
My nie gryziemy! My jedynie zarażamy energią!

Główny partner:

📷 Fotograf Izabela Gawron Photography - doświadczenie, kreatywność oraz otwartość na potrzeby klienta, to trzy wartości, które w pracy Izabeli odgrywają istotne znaczenie . Dzięki swojemu zaangażowaniu potrafi skupić na sobie uwagę fotografowanej osoby tworząc niezwykłe ujęcia. Iza jest również osobą dokładną, cierpliwą oraz ciepłą, dzięki czemu jej mali klienci czują się przy niej bezpiecznie.


Organizatorzy
🎡 Karuzela Familijna - - miejsce w sieci zakręcone na punkcie mam 😍 Jej główną ideą jest wspieranie kobiet w świadomym i aktywnym macierzyństwie oraz utwierdzanie ich w przekonaniu, że MAJĄ PRAWO BYĆ Z SIEBIE DUMNE.Karuzela Familijna nic nie narzuca, nie promuje złotych rozwiązań, ani nie wciska lukrowego kitu. Zajmuje się organizacją warsztatów i spotkań dla mam po których uczestniczki wychodzą uśmiechnięte, zrelaksowane i naładowane pozytywną energią!Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Karuzeli Familijnej zapraszam Cię do mnie na bloga ooo tuuu... www.karuzelafamilijna.pl

❣Stowarzyszenie MamyMamom Sosnowiec - stowarzyszenie powstałe z miłości do dzieci i ich mam. Działamy dla
- kobiet w ciąży, które mają tysiące pytań...
- mam, które szukają chwili wytchnienia;
- dzieci, których śmiech jest najlepszym natchnieniem.
💡Patronat medialny:
Pomysłowi Rodzice- specjalistyczna wyszukiwarka, kalendarz rodzinnych wydarzeń i poradnik dla rodziców. Razem z Pomysłowi Rodzicami szukanie ciekawych miejsc dla dzieci oraz rodzin nie jest już trudne!

Partner:

Sala Zabaw Kangurek - miejsce stworzone dla rodzin, które szukają kreatywnej oraz otwartej na potrzeby dziecka sali zabaw.

Regulamin

Zobacz również:

imprezy wydarzenia Sosnowiec