SForce - Warsaw Salesforce Meetup #1

23 Października 2019, 18:00 (środa)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet bezpłatny
już niedostępne -

⏱ Data: 23 października 2019 roku, godz. 18:00
🔵 Miejsce: Startberry, ul. Grochowska 306/308, Warszawa

Zapraszamy na wydarzenie SForce - Warsaw Salesforce Meetup #1, które odbędzie się już 23 października 2019 o godzinie 18:00 w "Startberry".

SForce - Warsaw Salesforce Meetup to niezależana społeczność pasjonatów Salesforce oraz Agile / Scrum. Zrzesza specjalistów w technologiach App Cloud (Force.com), Community Cloud i Sales Cloud, Apex, Visualforce, Lightning Experience, Agile / Scrum oraz studentów kierunku Informatyka, którzy chcą odnaleźć się w świecie nowych technologii. Naszym podstawowym celem jest wymiana wiedzy między uczestnikami społeczności i umożliwienie im rozwoju technicznego.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne.

🎉 PIZZA dla wszystkich uczestników. 🎉

❎ AGENDA ❎

➡ 18:00 - 18:15 Rejestracja uczestników
➡ 18:15 - 18:30 Przywitanie i rozpoczęcie
💬 18:30 - 19:10 Sztuczna inteligencja: kierunki rozwoju, aspekty etyczne - Grzegorz KończakŁukasz Ceran (Cezu)Jarosław Chuiev
💬 19:10 - 19:50 Salesforce Einstein Analytics oraz Salesforce Einstein Bots czyli Business Intelligence jako narzędzie do podejmowania decyzji oraz inteligentny kanał komunikacji do błyskawicznej obsługi klienta. - Piotr Antosz
💬 19:50 - 20:30 Budżet, marzenia i uprawnienia - jak realnie realizować nierealne oczekiwania klienta dotyczące uprawnień w Salesforce? - Anna Wałach
➡ 20:40 - PIZZA TIME i start afterparty


❎ PRELEGENCI ❎

+ Grzegorz Kończak
Programista pasjonat Javy oraz web developmentu. Od ponad dwóch lat związany z PWC jako Developer Salesforce. Przed rozpoczęciem pracy w IT przez wiele lat zarządzał zespołem sprzedawców w branży nieruchomości. Nie wierzy w rzeczy niemożliwe. Jego zdaniem przy odpowiednim zaangażowaniu każdy może osiągnąć zamierzony poziom, a nawet przekroczyć własne oczekiwania. Ulubione hobby - optymalizowanie wszystkiego począwszy od dnia pracy, po trasę spaceru z psem.

+ Łukasz Ceran (Cezu)
W technologii Salesforce od 7 lat. Lubi wszystko, co związane z DevOpsowymi aspektami prowadzenia projektu. Wcześniej programista automatów testowych. Interesuje się Science Fiction, głownie Cyberpunkiem. Ulubienie pisarze: William Gibson, Richard Morgan, Dan Simmons. Hobby - Karcianka - Magic: The Gathering , piłka nożna i gry na konsole :) Motto: Zrób tak żeby było dobrze :)

+ Jarosław Chuiev
Programista Salesforce. W roli developera od roku, od 5 miesięcy w PwC. Ma doświadczenie z różnymi technologiami - od z
nanych tylko niewielu (np. Magik), na Javie i Pythonie kończąc. Nie ogranicza się do jednego obszaru, dlatego polubił Salesforce'a - za rozmaitość technologii. Credo życiowe: Improvise, Adapt, Overcome. 

+ Piotr Antosz
Salesforce Developer z ponad 1,5 rocznym doświadczeniem w technologii. Specjalizuje się w rozwiązaniach typu Business Intelligence. Certyfikowany konsultant Einstein Analytics. W PolSource od maja 2019 roku.

+ Anna Wałach
Ania już prawie 4 lata pracuje w Craftware jako programista Salesforce'a, chociaż ostatnimi czasy mocniej realizuje się jako konsultant i solution architect. Wybiera projekty, w których można sprytnie naginać standard Salesforce'a do fantazji klienta i nie przepisywać na nowo całej platformy. Prywatnie uwielbia grać: w planszówki, na komputerze lub na gitarze.


❎ SPONSORZY ❎

Sponsor Główny: PwC (www.pwc.pl)


Sponsor Złoty: Craftware

Sponsor Złoty: PolSource❎ Patronaty Medialne ❎

+ Warszawski Programista (www.warszawskiprogramista.pl)
+ TechEvents (www.techevents.pl)

❎ KONTAKT ❎

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz aby Twoja firma dołączyła do grona sponsorów to napisz do nas.
Email: [email protected]

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Warszawa