To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Bilet bezpłatny
już niedostępne -

⏱ Data: 19 luty 2020 roku, godz. 18:00
🔵 Miejsce: "Pub Wędrówki", ul. Podwale 37/38, Wrocław


Zapraszamy na wydarzenie SForce - Wrocław Salesforce Meetup #3, które odbędzie się już 19 lutego 2020 o godzinie 18:00 w "Pubie Wędrówki".

SForce - Wrocław Salesforce Meetup to niezależana społeczność pasjonatów Salesforce oraz Agile / Scrum. Zrzesza specjalistów w technologiach App Cloud (Force.com), Community Cloud i Sales Cloud, Apex, Visualforce, Lightning Experience, Agile / Scrum oraz studentów kierunku Informatyka, którzy chcą odnaleźć się w świecie nowych technologii. Naszym podstawowym celem jest wymiana wiedzy między uczestnikami społeczności i umożliwienie im rozwoju technicznego.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne.

🎉 PIZZA dla wszystkich uczestników. 🎉

❎ AGENDA ❎

➡ 18:00 - 18:15 Rejestracja uczestników
➡ 18:15 - 18:30 Przywitanie i rozpoczęcie
💬 18:30 - 19:00 Omni-Channel czyli droga do tego aby serwis działał jeszcze sprawniej. - Michał Kłobucki
💬 19:10 - 19:50 Mule is up and kicking! Czyli o integracji Salesforce'a z wykorzystaniem platformy MuleSoft - Arkadiusz ChodorowskiMonika KocotBartłomiej Pisz
💬 19:50 - 20:30 Lightning Web Components z perspektywy testera - Łukasz Odwrot
➡ 20:30 - PIZZA TIME i start afterparty

❎ OPIS PREZENTACJI ❎

+ Omni-Channel czyli droga do tego aby serwis działał jeszcze sprawniej. - Michał Kłobucki
Opis:
Opowiemy krótko o najważniejszych możliwościach konfiguracyjnych, które oferuje Omni-Channel oraz jak przystosować go do wysublimowanych potrzeb biznesowych. Postaramy się zwrócić uwagę na rzeczy, które mogą sprawić problem oraz jak ewentualnie sobie z nimi radzić.

Lightning Web Components z perspektywy testera - Łukasz Odwrot
Opis:
Lightning Web Components to technologia sukcesywnie wdrażana przez Salesforca już od kilku releasów. Z perspektywy zwykłego użytkownika ciężko odróżnić jakie komponenty korzystają z dobrodziejstw LWC, a które jeszcze muszą poczekać na swoją kolej. Jednak wystarczy otworzyć konsolę developerską, aby dostrzec diametralną różnicę...
Czym tak na prawdę są Web Componenty eksplatowane przez LWC? Dlaczego niektóre z selektorów przestają działać? Co kryje się w " shadow root " elementów? I przede wszystkim jak to testować?

❎ PRELEGENCI ❎

+ Michał Kłobucki
Salesforce developer od 2014 roku specjalizujący się również w szkoleniu mniej doświadczonych kolegów z branży Zafascynowany rozwijaniem umiejętności miękkich oraz udowadnianiem tego, jak bardzo są istotne w pracy developera. Prywatnie człowiek o wielu zainteresowaniach i nikłej wytrwałości, który paradoksalnie bywa nieustępliwy. Pilny obserwator ludzi i życia.

+ Arkadiusz Chodorowski
Developer, architekt. Z SFDC związany od 3 lat, ponad 16 lat doświadczenia w IT.

+ Monika Kocot
Salesforce developer, która poprzez zamiłowanie do integracji systemów oraz procesów automatyzacji rozpoczeła pracę z technologią MuleSoft. W wolnych chwilach podróżnik i motocyklistka.

+ Bartłomiej Pisz
Konsultant, analityk, developer. Z systemami CRM związany od 9 lat. Obszary specjalizacji: Siebel, Salesforce oraz MuleSoft.

+ Łukasz Odwrot
Od ponad 3 lat (z krótką przerwą) pracuję jako SF developer. W marcu natomiast minie rok odkąd prowadzę firmę Overlight Software, w ramach której sukcesywnie rozwijam produkt do automatyzacji testów aplikacji webowych dedykowanej platformie Salesforce.

❎ SPONSORZY ❎

Sponsor Główny: Craftware (www.craftware.pl)


Sponsor Złoty: Capgemini (www.capgemini.com)

❎ Patronaty Medialne ❎

+ Wrocławski Programista (www.wroclawskiprogramista.eu)

❎ KONTAKT ❎

Email: partnerzy@sforce.org.pl

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Wrocław