SForce - Lublin Salesforce Meetup #4

18 Października 2023, 18:00-21:30 (środa)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatny bilet
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Data: 18 października 2023 roku, godz. 18:00
🔵Miejsce: Pub Trybunalska, ul. Rynek 4 (na Starym Mieście), Lublin

Zapraszamy na wydarzenie SForce - Lublin Salesforce Meetup #4, które odbędzie się już 18 października 2023 roku w Pubie Trybunalska, ul. Rynek 4 (na Starym Mieście) w Lublinie.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne dla uczestników zapisanych przez Evenea.


❎ AGENDA ❎

17:30 - 18:00 Rejestracja uczestników, sprawdzenie biletów (trzeba wejść do sali na 2 piętrze)
18:00 - 18:15 Otwarcie wydarzenia i przywitanie uczestników
18:15 - 18:45 Prezentacja nr 1: Navigating the Future: usprawnianie wdrożeń Salesforce dzięki Azure DevOps - Łukasz Ceran
18:45 - 18:50 Przerwa
18:50 - 19:20 Prezentacja nr 2: Niewygodna prawda o Managed Packages - Maciej Traczyk
19:20 - 19:30 Przerwa
19:30 - 20:00 Prezentacja nr 3: Wzorce projektowe w Apexie na przykładzie Buildera - Agnieszka Skawińska-Próchniak, Marlena Łukomska-Rogala
20:00 Networking przy piwie i cateringu

❎ OPISY PREZENTACJI ❎
Navigating the Future: usprawnianie wdrożeń Salesforce dzięki Azure DevOps - Łukasz Ceran
Abstrakt:
Prezentacja, która wprowadzi Cię w świat Azure DevOps. Dowiesz się jak używać technologii Microsoft do całego cyklu rozwoju aplikacji - od przyrostowego deploymentu Salesforce, testów jednostkowych, pokrycia kodu i jego statystycznej analizy przez automatyzację testów, po finalne wdrożeniu kodu na środowisko produkcyjne. Poznasz również kilka interesujących technik, które ułatwiają pracę zespołu developerów.

Niewygodna prawda o Managed Packages - Maciej Traczyk
Abstrakt:
Czyli wszystko to, czego nie powinniśmy mówić Klientowi, ale wypada żeby wiedział o Second-Generation Managed Packages. Codzienny trud pracy z paczkami oraz potencjalne problemy, jakie możemy napotkać w tej ekscytującej podróży bez biletu powrotnego.

Wzorce projektowe w Apexie na przykładzie Buildera - Agnieszka Skawińska-Próchniak, Marlena Łukomska-Rogala
Abstrakt:
Dlaczego, po co i jak stosować wzorce projektowe w Apexie? Na przykładzie Buildera postaramy się pokazać Wam, że warto używać wzorców w codziennej pracy i podamy konkretne przykłady.

❎ PRELEGENCI ❎

+ Łukasz Ceran
Salesforce DevOps, od ponad 13 lat w PwC Polska. Na początku swojej drogi zawodowej w IT był związany z obszarem testów automatycznych, a później developmentem aplikacji chmurowych w Salesforce. Aktualnie realizuje się jako Team Leader i Salesforce Devops. W swojej pracy lubi pojawiające się zagadki projektowe, które często wydają się nierozwiązywalne,ale mimo wszystko udaje się je pokonać. Prywatnie fan gry w planszówki oraz miłośnik piłki nożnej i NBA.

+ Maciej Traczyk
Pierwsza styczność Maćka z Salesforcem to rok około 2007, kiedy to jego ówczesny pracodawca postanowił przejść transformację i zainwestował w chmurę. W tamtym czasie Maciej nie sądził, że już kilka lat później sam zajmie się wdrożeniem tej technologii. Od 2016 roku na pokładzie PwC Polska. Na projektach pełni głównie rolę Dev Leada, ale potrafi też spojrzeć na problem z perspektywy Analityka czy Architekta. We wdrożeniach kieruje się zasadą: "najpierw należy zbudować zespół, żeby można było zbudować klientowi porządne rozwiązanie.

+ Agnieszka Skawińska-Próchniak
Salesforce developer z ponad 3-letnim stażem. Prywatnie żona i mama, lubi siatkówkę, rolki i integracje systemów.

+ Marlena Łukomska-Rogala
Salesforce developer z 4-letnim doświadczeniem. W pracy zajmuje się backendem, frontendem, programowaniem deklaratywnym. Doktor nauk chemicznych z doświadczeniem pracy jako nauczyciel. Poza pracą fanka spacerów, szydełkowania i domowego winiarstwa.


SPONSOR ❎

❎ WAŻNE INFORMACJE ❎


1. Prosimy aby na wydarzenie rejestrowały się jedynie osoby, które są pewne, że będą mogły wziąć udział.
2. Sprawdzenie biletów odbywa się na 2 pietrze budynku od godziny 17:30
3. Vouchery na napoje na barze otrzyma pierwsze 60 osób, które pojawi się na wydarzeniu. Prosimy o punktualność.
4. Przebywając na obiekcie prosimy o stosowanie się do instrukcji Organizatora, pracowników firmy PwC oraz obsługi lokalu.

❎ ZAPRASZAMY ❎

Partner Wspierający

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Lublin