To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet bezpłatny
już niedostępne -

⏱ Data: 24 czerwca 2021 roku, godz. 18:30
🔵 Miejsce: Internet (każda osoba, która zarejestruj się na wydarzenie otrzyma link do transmisji o godzinie 15:00 w dniu 24.06.2021).

Zapraszamy na wydarzenie SForce - Online Salesforce Meetup #13, które odbędzie się już 24 czerwca 2021 o godzinie 18:30 w Internecie w formie transmisji online.

SForce - Poland Salesforce Meetup to niezależana społeczność pasjonatów Salesforce oraz Agile / Scrum. Zrzesza specjalistów w technologiach App Cloud (Force.com), Community Cloud i Sales Cloud, Apex, Visualforce, Lightning Experience, Agile / Scrum oraz studentów kierunku Informatyka, którzy chcą odnaleźć się w świecie nowych technologii. Naszym podstawowym celem jest wymiana wiedzy między uczestnikami społeczności i umożliwienie im rozwoju technicznego.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne.

❎ AGENDA ❎

➡ 15:00 - Wysyłamy link do transmisji zarejestrowanym uczestnikom.
➡ 18:30 - Start prezentacji: IT Service Center - najnowsze rozwiązanie ITSM zbudowane na Platformie Salesforce - David Sitarek, Florin Pinte-Landgraf
Q&A - Pytania do prelegentów

❎ PRELEGENCI ❎

+ David Sitarek
David jest odpowiedzialny za rozwój rozwiązań do budowy aplikacji customowych na Platformie Salesforce w Europie Wschodniej. Podczas swojej wieloletniej kariery w branży IT współpracował z firmami z całej Europy oraz klientami globalnymi. David ma bogate doświadczenie w doradztwie z zakresu transformacji cyfrowej, budowaniu długotrwałych relacji z klientami oraz partnerami biznesowymi. Posiada umiejętność sprawnego zarządzania projektami, wykorzystując przy tym swą specjalistyczna wiedze oraz umiejetnosc zarzadzania zespolem.

+ Florin Pinte-Landgraf
Florin jest architektem Platformy Salesforce odpowiedzialnym za pomoc klientom Salesforce w zrozumieniu jej funkcjonalności oraz integracji z istniejącymi środowiskami IT. Florin posiada doktorat z inżynierii oprogramowania oraz ma wieloletnie doświadczenie w branży IT.

❎ SPONSORZY ❎

Sponsor Główny: Salesforce (https://www.salesforce.com/)


❎ KONTAKT ❎

Jeśli chcesz się z nami skontkować lub podjąć współpracę to napisz na adres: wspolpraca@sforce.org.pl

❎ PATRONI MEDIALNI ❎

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Online