SForce - Online Salesforce Meetup #8

29 Października 2020, 18:30 (Czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet bezpłatny
już niedostępne -

⏱ Data: 29 października 2020 roku, godz. 18:30
🔵 Miejsce: Internet (każda osoba, która zarejestruj się na wydarzenie otrzyma link do transmisji o godzinie 15:00 w dniu 29.10.2020).
Dodatkowo (dla osób rejestrujących się w dniu eventu): link do transmisji jest umieszczony na bilecie, którzy przyjdzie na Twój e-mail po rejestracji na wydarzenie.

Zapraszamy na wydarzenie SForce - Online Salesforce Meetup #8, które odbędzie się już 29 października 2020 o godzinie 18:30 w Internecie w formie transmisji online.

SForce - Poland Salesforce Meetup to niezależana społeczność pasjonatów Salesforce oraz Agile / Scrum. Zrzesza specjalistów w technologiach App Cloud (Force.com), Community Cloud i Sales Cloud, Apex, Visualforce, Lightning Experience, Agile / Scrum oraz studentów kierunku Informatyka, którzy chcą odnaleźć się w świecie nowych technologii. Naszym podstawowym celem jest wymiana wiedzy między uczestnikami społeczności i umożliwienie im rozwoju technicznego.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne.

❎ AGENDA ❎

➡ 15:00 - Wysyłamy link do transmisji zarejestrowanym uczestnikom.
➡ 18:30 - Start prezentacji nr 1: Prezentacja danych w czasie rzeczywistym oraz dane przestrzenne w Tableau. - Piotr Antosz
➡ 19:00 - Start prezentacji nr 2: Tworzenie komponentów LWC bez konieczności użycia APEX. - Łukasz Skuba
Q&A - Pytania do prelegentów

❎ PRELEGENCI ❎

+ Piotr Antosz
Salesforce Developer z ponad 2,5 rocznym doświadczeniem w technologii. Specjalizuje się w rozwiązaniach typu Business Intelligence. Certyfikowany konsultant Einstein Analytics. Prywatny czas poświęca na kolarstwo górskie, podróże oraz fotografię.

+ Łukasz Skuba
Programista Salesforce z ponad 3 letnim doświadczeniem w technologii. W branży IT od 7 lat. Obecnie skupia się na tworzeniu komponentów LWC dla klienta z sektora medycznego. W wolnym czasie lubi planować podróżować.

❎ ABSTRAKT ❎

+ Prezentacja danych w czasie rzeczywistym oraz dane przestrzenne w Tableau. - Piotr Antosz
Zobaczycie możliwości wizualizacji danych jednego z liderów Business Intelligence. Skupimy się na raportach w czasie rzeczywistym oraz ukazywaniu trendów w danych przestrzennych. Nie zabraknie porównania do rozwiązań oferowanych aktualnie przez Salesforce.

+ Tworzenie komponentów LWC bez konieczności użycia APEX. - Łukasz Skuba
Prezentacja możliwości oraz tworzenie formularzy do edycji rekordu tylko z wykorzystaniem JavaScript. Programowanie na żywo na podstawie zebranego przeze mnie doświadczenia.

❎ SPONSORZY ❎

Sponsor Główny: PolSource (www.polsource.com)


❎ KONTAKT ❎

Jeśli chcesz się z nami skontkować lub podjąć współpracę to napisz na adres: [email protected]

❎ ZAPRASZAMY ❎

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Online