SForce - Wrocław Salesforce Meetup #4

15 Maja 2023, 18:00-21:00 (Poniedziałek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatny bilet
już niedostępne -

Data: 15 maja 2023 roku, godz. 18:00
🔵Miejsce: lokal BARBARA, ul. Świdnicka 8B, Wrocław.

Zapraszamy na wydarzenie SForce - Wrocław Salesforce Meetup #4 , które odbędzie się już 15 maja 2023 roku w lokalu BARBARA przy ul. Świdnicka 8B we Wrocławiu.

Wydarzenie zrzesza pasjonatów i profesjonalistów od Salesforce.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne dla uczestników zapisanych przez Evenea.


❎ AGENDA ❎

17:30 - 18:00 Rejestracja uczestników, sprawdzenie biletów, zajmowanie miejsc
18:00 - 18:15 Otwarcie wydarzenia i przywitanie uczestników
18:15 - 19:00 Prezentacja nr 1: Podróż ku przełomowi: Jak Salesforce Einstein i sztuczna inteligencja zrewolucjonizują naszą pracę z CRM -  Adam Sienkiewicz
19:00 - 19:10 Przerwa
19:10 - 19:55 Prezentacja nr 2: Obiektowość w Apexie- Karolina Jeziorska, Marlena Łukomska-Rogala
20:00 Networking przy piwie i pizzy

❎ OPISY PREZENTACJI ❎

Podróż ku przełomowi: Jak Salesforce Einstein i sztuczna inteligencja zrewolucjonizują naszą pracę z CRM - Adam Sienkiewicz
Abstrakt:
Od końca 2022 roku świat biznesu przeżywa coś, co śmiało można określić początkiem nowej, niezwykłej rewolucji technologicznej. Sztuczna inteligencja zyskuje rozgłos o którym jeszcze do niedawna myślano jak o melodii odległej, niepewnej przyszłości. Na każdym kroku, każdego dnia słyszymy doniesienia o nowych technologiach opartych o modele uczące się. Wiele dotychczas popularnych rozwiązań może niebawem zostać zastąpionych, a nasze myślenie o pracy jaką znamy czeka niewątpliwa, poważna zmiana.Jak w tak dynamicznie zmieniającym się świecie przystosować się do nowych wyzwań? Jaką drogą powinniśmy pójść w planowaniu procesów naszych klientów oraz partnerów biznesowych? I wreszcie - jak na nowo myśleć o pracy z platformą CRM i wykorzystać z możliwości jakie daje Salesforce by odnieść sukces w nowym, zintegrowanym z AI świecie?Na wszystkie te pytania postaramy się odpowiedzieć sobie podczas prezentacji oraz demo na którym wykorzystamy Salesforce CRM i zastanowimy się jak połączyć platformę z rozwiązaniami sztucznej inteligencji.

Obiektowość w Apexie- Karolina Jeziorska, Marlena Łukomska-Rogala
Abstrakt
O tym, że Apex jest językiem obiektowym każdy pewnie słyszał. Co to jednak dokładnie znaczy? I jak można to wykorzystać? Pogadamy trochę o teorii i zastosowaniu obiektowości w Apexie.


❎ PRELEGENCI ❎

+ Adam Sienkiewicz
Ekspert z dziedziny CRM, architekt rozwiązań z wieloletnim doświadczeniem w pracy z Salesforce. W pracy zajmuje się promocją i popularyzacją platformy, a także doradztwem w zakresie optymalizacji procesów biznesowych. Futurysta, pomysłodawca i innowator. W biznesie oraz przy osobistych projektach korzysta z metodyki myślenia systemowego (ang. System thinking). Autor gry karcianej w uniwersum Salesforce. Poza pracą rozwija swoje kompetencje w dziedzinie psychologii społecznej, gdzie pisze pracę naukową z dziedziny władzy oraz kreatywności. W wolnych chwilach amatorsko uczy się aktorstwa, medytuje, uprawia sport, tworzy treści multimedialne i nowe projekty gier karcianych.

+ Karolina Jeziorska
Salesforce developer z niespełna 2-letnim doświadczeniem. Zajmuje się każdym aspektem developmentu - od backendu, przez frontend, aż po deployment. Absolwentka Informatyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Prywatnie entuzjastka jogi, pływania i dobrej książki lub gry.

+ Marlena Łukomska-Rogala
Salesforce developer z 4-letnim doświadczeniem. W pracy zajmuje się backendem, frontendem, programowaniem deklaratywnym. Doktor nauk chemicznych z doświadczeniem pracy jako nauczyciel. Poza pracą fanka spacerów, szydełkowania i domowego winiarstwa.


❎ SPONSOR ❎❎ WAŻNE INFORMACJE ❎

1. Prosimy aby na wydarzenie rejestrowały się jedynie osoby, które są pewne, że będą mogły wziąć udział.
2. Sprawdzenie biletów odbywa się na partnerze w lokalu BARBARA przy ul. Świdnicka 8B we Wrocławiu w godzinach 17:30 - 18:00. Po sprawdzeniu biletu należy postępować zgodnie z wskazaniami Organizatora lub administratora budynku.
3. Po godzinie 18:00 nie będzie możliwości dołączenia do wydarzenia. Prosimy o punktualność.
4. Przebywając na obiekcie prosimy o stosowanie się do instrukcji organizatora, administratora budynku oraz pracowników firmy PwC.

❎ ZAPRASZAMY ❎

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Wrocław