Startups Going Global #3

10 marca 2015, 17:30-20:00 (wtorek)

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Startupy z AIP
już niedostępne -
  Osoby spoza ekosystemu AIP
już niedostępne -


Inkubatory AIP Warszawa zapraszają na niezwykłe wydarzenie, które pokaże Ci, dlaczego o swoim biznesie należy myśleć globalnie! 

Startups Going Global to konferencja poświęcona wychodzeniu biznesów na międzynarodowe rynki, zachęcająca do rozszerzenia swojej strategi i zachęcająca do otworzenia się na nowe możliwości. Konferencja odbędzie się 10 marca o godzinie 17.30 na terenie AFiB Vistual, przy ul. Stokłosy 3, Aula A4. 

Przychodząc na nasze bezpłatne spotkanie będziesz miał okazję dowiedzieć się:

  • Jak planować biznes na skalę globalną
  • Gdzie szukać pomocy w wychodzeniu za granicę
  • Dlaczego warto rozszerzać swoje działania
  • Jak radzić sobie z różnicami kulturowymi
  • Skąd czerpać wiedzę o lokalnych rynkach
  • Jakie inicjatywy wspierają polskich przedsiębiorców
  • Jak niewielkim kosztem stworzyć firmę o aspiracjach międzynarodowych
  • Dlaczego odpowiedzialny biznes ma wielką przyszłość


PRELEGENCI:


Agnieszka Świst-Kamińska - pierwszy w Polsce STYLE COACH i COOL HUNTER. Założycielka Szkoły Męskiego Stylu oraz absolwentka Uniwersytetu Central Saint Martins University of the Arts w Londynie. Zajmuje się obserwacją potrzeb konsumentów, by osiągnąć zamierzone cele sprzedażowe. COOL HUNTER jest najczęściej nieodłącznym elementem działu marketingu i PR-u.

Aleksandra Jarośkiewicz - Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Pomysłodawca i współzałożyciel internetowej platformy umożliwiającej projektowanie butów Fun in Design (zwycięzca Sturtupfest 2012). Przed założeniem własnej firmy zajmowała się marketingiem, pracowała m.in. w L'Oreal. . Pasjonatka kultury japońskiej, świata e-commerce i trendu mass customization.

Piotr Słomian - CEO w telemedi.co - Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie w marketingu zdobył pracując jako specjalista SEM w Performics oraz BrainJuice. Jest także założycielem Pole Form, sukcesywnej firmy z branży e-commerce. 

Paweł Sieczkiewicz -CTO w telemedi.co - New technology geek, założyciel software house - SSF. Karierę zaczynał jako programista i project manager w firmach zajmujących się tworzeniem aplikacji mobilnych i stron internetowych. Prywatnie dwukrotny mistrz polski w K1.

Dla Kogo:

- przedsiębiorcy

- startupy

- osoby myślące o założeniu własnego biznesu

- pracownicy naukowi

- każdy, kto stawia na rozwój osobisty.


Zobacz jak było ostatnio:

W naszych ostatnich edycjach SGG udział wzięło w sumie 400 osób! Zobacz jak było ostatnio SGG#1 oraz SGG#2Zapraszamy także do dołączenia do naszego wydarzenia na Facebooku. Zapraszamy także do odwiedzenia naszych stron internetowych, gdzie dowiecie się więcej o naszej głównej aktywności: Inkubatory AIP  Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Warszawa