Warsztaty Impactful Days - SGH

16 Listopada 2023, 16:00-20:00 (Czwartek)

Szkoła Główna Handlowa bud. C, Warszawa Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Normalny
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  • ➡️ Jesteś w wieku 18-29 i chcesz wywrzeć pozytywny wpływ na planetę i społeczeństwo?
  • ➡️ Może denerwuje Cię to co dzieje się na świecie i masz pomysł na projekt społeczny, edukacyjny czy pro środowiskowy?
  • ➡️ Może nie masz pomysłu, ale chciałbyś działać w tych obszarach?

Jeśli odpowiedź choć na jedno z tych pytań brzmi - tak, to zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych prelekcjach i warsztatach Impactful Days w ramach programu Impactful Leaders - stań się liderem pozytywnej zmiany!

Podczas warsztatów zdobędziesz praktyczne umiejętności dotyczące przedsiębiorczości, kompetencji miękkich i liderskich. Doświadczysz pracy w grupach, procesu generowania pomysłów i rozwiązań, poznasz i zintegrujesz się z fajnymi ludźmi. Zrobisz test osobowości i dobierzesz się w grupy tak, aby uzupełniać swoje kompetencje. Zainspirujesz się od topowych ekspertów, przedsiębiorców i dowiesz się o trendach przyszłości. Poznasz i posłuchasz o ścieżce rozwoju impactowego startupu Foodsi Mateusza Kowalczyka oraz od Eweliny Ulanickiej - ekspertki od zrównoważonego rozwoju.

Przyjdź, dowiedz się:

🗺️ o Celach Zrównoważonego Rozwoju,
💡o startupach i projektach pozytywnego wpływu,
🥫o rozwoju startupu Foodsi!
-w jakim kierunku zmierza świat i co może robić każdy z nas, by wnosić pozytywny wkład,
🧑o tym, jakim typem osobowości jesteś.

Doświadcz kreatywnego procesu generowania pomysłów oraz pracy w grupie. 

Po udziale w projekcie, będziesz mieć możliwość udziału w Hackathonie i dostania się do finałowej 10, która otrzyma wsparcie mentora, udział w warsztatach, a następnie powalczy o nagrody finansowe - 50 000 zł, 10 000 zł i 10 000 zł. Przeczytaj więcej o całym projekcie tutaj: https://impact.ybp.org.pl/.

Misją projektu jest zwiększenie praktycznej wiedzy i rozwój kompetencji miękkich, liderskich oraz dotyczących przedsiębiorczości i budowania projektów społecznych.

Plan warsztatów:

I.16.00-16.30 - rozpoczęcie i wprowadzenie Adrian Migoń

II. 16.30 Spotkanie z założycielem startupu pozytywnego wpływu Mateuszem Kowalczykiem, CEO foodsi 30minut

III.  17.15 -17.45 Trendy przyszłości - inspirująca prelekcja Eweliny Ulanickiej 

przerwa 15 min

IV. 18.00-18.30 Poznaj swoje mocne strony! / Testy kompetencji miękkich, dobieranie się w grupy 30 minut - Daria Turowska-Makoś

V. 18.30-19.45 Wyzwania i rozwiązania / Proces rozwoju kreatywności i generowania pomysłów, warsztaty, praca w grupach (1h 15 min)  - Daria Turowska-Makoś

od 19.45 pizza i networking 

Prelegenci:

Adrian Migoń - można go nazwać "ojcem" wielu znaczących projektów biznesowych, z których skorzystało już ponad 5000 początkujących przedsiębiorców. Jest przedsiębiorcą społecznym i ekspertem z zakresu innowacyjności, przedsiębiorczości i mentoringu. Od 2008 roku zaangażowany w rozwój przedsiębiorczości w Polsce poprzez działalność Fundacji Inkubator Technologiczny (FIT) i program Mentoringowy Youth Business Poland (YBP).

Mateusz Kowalczyk - współzałożyciel i CEO Foodsi- aplikacji, której misją jest ograniczanie marnotrawstwa żywności poprzez pomaganie detalistom w sprzedaży nadwyżek żywności. Jako Mentor w foodtech.ac wspiera startupy i innowatorów w zakresie strategii biznesowej, budowania organizacji i pozyskiwania funduszy. W swojej karierze pomagał w rozwoju startupom takim jak The Village Network czy Piesotto.

Ewelina Ulanicka - podcasterka, edukatorka zrównoważonego rozwóju, fascynatka zrównoważonego rozwoju i bioróżnorodności. Pracuje przy zrównoważonym budownictwie - doradza projektantom, inwestorom i generalnym wykonawcom jak wdrażać zasady zrównoważonego rozwoju oraz certyfikacji wielokryterialnej w budynkach. Zajmuję się również edukacją dot. bioróżnorodności, ekologii i szeroko pojętego zrównoważonego rozwoju - tworzy treści na Instagramie @ewelina.ulanicka, oraz prowadzi podcast (Ewelina Ulanicka Podcast). Miłośniczka wszystkiego, co naturalne, górskich wędrówek, i swojego psa Karmela. :)

Daria Turowska-Makoś - project manager w Youth Buisness Poland,- kreatywna specjalistka z międzynarodowym doświadczeniem w obszarze rozwoju osobistego, generowania pomysłów, Design Thinking. Studiowała w Danii, gdzie rozwijała start-upy, a następnie zarządzała rynkami Europy Środkowej i Wschodniej w firmie fintech. Zainicjowała i zrealizowała kampanię Fall in Love with Poland i prowadziła stowarzyszenie integracji różnych kultur w Danii. Jest również certyfikowanym coachem i dyplomowanym muzykoterapeutą.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Warszawa