Łączymy twórców i twórczynie z branży graficznej 2D, 3D, VFX oraz GameDev. Goście SHAKE reprezentują różne nurty projektowe i artystyczne i dzięki temu spektrum tematów jest nieograniczone. Naszym celem jest integracja społeczności artystycznej, wymiana doświadczeń i wartościowych uwag na temat sztuki cyfrowej i wszystkich zagadnień z nią związanych.
Podczas SHAKE poruszamy sprawy związane z pracą zawodową - pokazujemy, jak działają najlepsi profesjonaliści w kraju i poznajemy ich sposoby na tworzenie na najwyższym poziomie. Rozmawiamy o tym, jakich błędów nie popełniać i czego unikać w pracy przy najbardziej wymagających zleceniach. Dzięki wymianie doświadczeń, a także budowaniu sieci kontaktów pomagamy poszerzać horyzonty początkującym. Wszystko po to, żeby praca artystyczna i projektowa była jeszcze przyjemniejsza, bardziej inspirująca, a także efektywna. SHAKE!
Poczuj się częścią SHAKE'a! Zmieszaj się z nami 27 listopada 2021 w Krakowskim Parku Technologicznym (ul. Podole 60, Kraków).
AGENDA
9:00 Początek imprezy i otwarcie recepcji
WARSZTATY
9:00 - 12:00 Warsztaty Exploring Houdini
9:00 - 12:00 Warsztaty Zbrush - Tips and Tricks
9:00 - 12:00 Warsztaty projektowania marki z balsamstudio.
PRELEKCJE
12:00 Marcin Klicki: ZBrush in-depth - detail pass
14:00 Jarek Kubicki: We need to go deeper - o kulturze remiksu w sztukach wizualnych
15:00 - 15:30 Przerwa obiadowa (food trucks)
15:30 Igor Piwowarczyk: Work Smart Not Hard - techniki efektywnej pracy w Photoshopie
16:30 Łukasz Kubiński: Cel uświęca środki - stylizacja i efektywne łączenie technik CGI
17:30 Krzysztof Lipka: Jak ożywić świat gry z pomocą sound designu?
19:00 Sesja Q&A i after party w HEVRE (Kraków/Kazimierz)
WYSTAWY
Live painting - na pograniczu graffiti, street artu i projektowania graficznego
Artur Stec wyrósł w polskiej kulturze hip-hop. Aktywny graffiti-writer, absolwent Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie oraz Projektowania Graficznego na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Swoje projekty prezentował min. w Krakowie, Warszawie, Budapeszcie, Sankt Petersburgu czy Dunedin (Nowa Zelandia).
Piotrek Wątroba - Królowa Lama
Wątroba przestawia język wizualny, który sprawdza się zarówno przy tworzeniu fanartów, jak i w opowiadaniu historii najmłodszym. Prace ilustracyjne cechuje duża detaliczność oraz zabawa formą i kolorem. Część projektów pochodzi ze zbioru utworzonego na potrzeby autorskiej książki "Przygody Mokoo".
Projektant, ilustrator, twórca grafiki użytkowej. Sztuki wizualne są jego pasją od najmłodszych lat, tak w formie analogowej, jak i cyfrowej. Znany także pod pseudonimem "Królowa Lama". Obok prac brandingowych, web designu, pracował także jako Art Director w agencjach reklamowych, a aktualnie pełni funkcję Dyrektora Kreatywnego w Piloci Studio, gdzie tworzy i koordynuje prace z zakresu 3D i motion designu.
Tomasz Strzałkowski - Dark Surrealism
Strzałkowski pracuje techniką, która łączy w sobie walory rzeźby, malarstwa i fotografii. Zanurzcie się w jego mrocznych, surrealistycznych światach.
Tomasz Strzałkowski, na co dzień twórca grafiki w branży gamingowej. W jego portfolio znajdziecie takie gry jak: Painkiller, Bulletstorm, i był zaangażowany w Gears of War. Pracował w największych polskich studiach - People can Fly, Flying Wild Hog i Platige Image, a obecnie w Duality Games, którego jest założycielem. Jego twórczość była szeroko publikowana w polskich i zagranicznych tytułach: Magazyn 3D, GFX, 3D Artist, 3D World, Creative Magazine, ImagineFX, Render out!.
W CIĄGU DNIA
* live sesje tips&tricks modelowania i renderowania 3D
* stoisko z tabletami Wacom
* bar & piwo festiwalowe SHAKE
Go follow @ www & facebook & instagram
WAŻNE!
Wejście na teren Festiwalu SHAKE będzie możliwe tylko za okazaniem:
- ważnego Unijnego Certyfikatu Covid w zakresie szczepienia przeciw COVID-19. Certyfikat może być okazany w formie elektronicznej lub papierowej, umożliwiającej weryfikację kodu QR certyfikatu,
lub
- negatywnego wyniku testu PCR lub testu antygenowego, wykonanego nie później niż 48 godzin przed wejściem na teren Festiwalu.
Dbajmy o siebie!
Miejsce
ul. Podole 60, Kraków