Siła więzi matki z dzieckiem

25 Marca 2023, 09:30-14:00 (Sobota)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet dla 1 osoby
już niedostępne 350,00 zł -
  Bilet dla 2 osób
już niedostępne 628,00 zł -

"Za każdym małym dzieckiem, które wierzy w siebie, stoi rodzic, który uwierzył pierwszy."

Matthew Jacobson


Serdecznie zapraszam na kolejne spotkanie Akademii Lagom. Tym razem wspólnie z zaproszonymi gościniami porozmawiamy o więzi matki z dzieckiem - jednej z najważniejszych relacji w życiu każdej osoby.

Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że naszym pierwszym i najważniejszym związkiem jest relacja z matką. Dla niemowlaka mama jest całym światem i to ona świadomie bądź nie, ukształtuje go na całe życie.


Jak reagujesz na słowo mama?

Czujesz przypływ miłości czy ogarnia cię gniew? Wracają miłe czy raczej bolesne wspomnienia? Jakie są z nim związane pragnienia, troski, a może pretensje?

Relacja mamy z dzieckiem to jedna z najbardziej skomplikowanych, a jednocześnie najświętszych więzi. Jest złożona, bogata i piękna, choć czasami także bolesna.

Sposób w jaki odnosimy się do matki, wpływa na nasz stosunek do życia, ale też zawodu. Jak długo odtrącamy matkę, tak długo odpychamy od siebie swoje życie, pracę, a nawet zawód. I odwrotnie. Relacja z matką to więź, która daje siłę na całe życie. Tak jak matka daje Tobie coraz więcej i więcej, a Ty przyjmujesz to z miłością, tak samo Twoje życie i praca obdarowują Cię sukcesami w równym stopniu.

O tym jak ogromne znaczenie ma relacja matki z dzieckiem (niezależnie od płci) opowiemy podczas spotkania "Siła więzi matki z dzieckiem", które odbędzie się 25.03.2023 roku w Hotelu Mercure Poznań Centrum przy ulicy Roosevelta 20.


Zapraszam bardzo serdecznie

Joanna Karlik-Knocińska

mama i dziecko


Bez względu na to jaką relację ma dorosła kobieta ze swoją dojrzałą mamą, to w każdej z nich wciąż tkwi mała dziewczynka naznaczona wydarzeniami z przeszłości, które manifestują się w dorosłym życiu.

Na naszym spotkaniu nie znajdziesz krytyki pod adresem matek, nie poznasz też recepty na doskonałe macierzyństwo, ponieważ ono nie istnieje.

Chcemy pokazać Ci jak wielki wpływ na twoje życie wywarła matka oraz w jaki sposób ta cenna wiedza może przynieść Ci ukojenie i rzucić nowe spojrzenie na Waszą relację.

Będziemy mówiły o tym, jaki wpływ może mieć relacja matki z dzieckiem na jego poczucie własnej wartości, atrakcyjność, bezpieczeństwo, budowanie związków z innymi ludźmi, karierę zawodową czy nawet stosunek do jedzenia.


Dla kogo jest to spotkanie? Dla każdego. (Skoro tutaj jesteś to znaczy, że na pewno jesteś dzieckiem):

 • Jeśli jesteś mamą, która nie umie nawiązać relacji ze swoim małym jeszcze dzieckiem? To spotkanie jest dla ciebie.
 • Jeśli jesteś dorosłym dzieckiem swojej dojrzałej mamy i chcesz dowiedzieć się jak wasza relacja wpłynęła na twoje życie? To spotkanie jest dla ciebie.
 • Jeśli jesteś dojrzałą mamą i chcesz zrozumieć swoją relację z twoim dorosłym dzieckiem? To spotkanie jest dla ciebie.
 • Jeśli od dłuższego czasu planujesz macierzyństwo bez rezultatów? To spotkanie jest dla ciebie.
 • Jeśli w najbliższym czasie planujesz macierzyństwo i chcesz świadomie przygotować się do tego wspaniałego etapu w życiu? To spotkanie jest dla ciebie.
 • Jeśli nie masz instynktu macierzyńskiego i nie wiesz dlaczego tak jest? To spotkanie jest także dla Ciebie.

 • Podczas tej edycji, będą z nami:

  Kamila Popadowska - naturoterapeutka, która od ponad 15 latprowadzi gabinet medycyny naturalnej. Na co dzień współpracuje z mamami i ich dziećmi, wykorzystując w swojej pracy terapie naturalne, wiedzę z tradycyjnej medycyny chińskiej oraz elementy techniki dotyku dla zdrowia Touch for Health.


  Monika Łuczak - psycholożka i psychoterapeutka specjalizująca się w terapii indywidualnej osób dorosłych oraz terapii par. Nauczycielka Mindfulness i Compassionate Living, a także certyfikowany Provider TRE (Trauma Releasing Exercises).


  Andrea Bnin-Bnińska - dyplomowana Konsultantka Recall Healing/Totalnej Biologii, dziedziny, która zakłada, że źródło każdej choroby leży w psychice. Dzięki wiedzy zdobytej bezpośrednio od twórcy metody dr Gilberta Renauda oraz swoim doświadczeniom pomaga klientom uświadomić sobie jakie przyczyny stoją za ich konkretną sytuacją życiową.


  Rytm dnia:

  9:30-10:00 poranna #fika (kawa i ciasteczko na dobry początek dnia)

  10:00-10:20 powitanie uczestników

  10:20- 11:00 Kamila Popadowska

  11:00-11:20 przerwa - #fika

  11:20-12:00 Monika Łuczak

  12:00-12:35 przerwa - lunch

  12:35-14:00 Andrea Bnin-Bnińska

  14:00 Zakończenie spotkania


  Koszty uczestnictwa:

  Bilet dla jednej osoby: 350 zł

  Bilet dla dwóch osób: 628 zł


  Informacje dodatkowe:

  Spotkanie będzie odbywało się w pozycji siedzącej, dlatego zalecamy wygodny strój.

  Podczas spotkania przekażemy ci sporą dawkę wiedzy, jeśli lubisz mieć notatki zabierz notes i długopis.

  Patronat medialny: Sukces po poznańsku

  Zobacz również:

  szkolenia Macierzyństwo Psychologia Relacje międzyludzkie Rozwój osobisty Samoświadomość wydarzenia Poznań