Simuthon 2023 | Spotkanie informacyjne

17 Listopada 2023, 16:00-17:00 (Piątek)

online,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatny bilet
już niedostępne -


Simuthon to stacjonarny hackathon poświęcony modelowaniu i symulacji, skierowany do studentów i pasjonatów najnowszych technologii. Organizatorem wydarzenia jest Oprogramowanie Naukowo - Techniczne sp. z o. o. we współpracy z firmą MathWorks i APTIV.

Chciał(a)byś wziąć udział w hackathonie, ale się wahasz? 

Start w Simuthonie to podjęcie wyzwania, a to wartość sama w sobie. Udowodnisz, że możesz i potrafisz zdobyć się na odwagę, by zmierzyć się z przygotowanymi przez nas zadaniami.

Przygotowaliśmy spotkanie online dla tych, którzy chcieliby poznać szczegóły wydarzenia... 


Data spotkania informacyjnego: 17 listopada (piątek) w godz. 16:00 - 17:00

Czas trwania: 45 min - 60 min

Zapraszamy na spotkanie informacyjne skierowane do wszystkich osób, które już zgłosiły chęć uczestnictwa w konkursie Simuthon, ale także dla tych, którzy zastanawiają się czy jest to hackathon dla nich.

Podczas spotkania Dyrektor Działu Technicznego ONT Michał Pietrzyk i Menedżer Zespołu Model-Based Design w Aptiv Grzegorz Wyszyński przedstawią podstawowe informacje organizacyjne dotyczące wydarzenia, uchylą rąbka tajemnicy odnośnie zadań podczas Simuthonu oraz odpowiedzą na wszystkie pytania sesji Q&A.


Prelegenci

Zdjęcie profilowe użytkownika Michał Pietrzyk

Wydarzenie poprowadzi Michał Pietrzyk - Dyrektor Działu Technicznego w firmie Oprogramowanie Naukowo-Techniczne. Karierę realizuje w oparciu o wdrażanie innowacji i usprawnień zarówno w dużych jak i małych firmach. Nieustannie poszukuje nowych rozwiązań, w szczególności z zakresu wykorzystania sztucznej inteligencji. Absolwent Inżynierii Mechatronicznej ze specjalizacją Projektowanie mechatroniczne na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Zdjęcie profilowe użytkownika Grzegorz Wyszyński

Wiedzą na temat przygotowanych zadań podzieli się z Wami dr Grzegorz Wyszyński - Model - Based Design Manager, Aptiv. Zarządza zespołem inżynierów pracujących nad nowymi rozwiązaniami związanymi z modułami obliczeniowymi w samochodach przyszłości w APTIV. Jego zespół od 2017 roku pracuje nad algorytmami używając metodologii MBD. Przed zatrudnieniem w branży motoryzacyjnej pracował nad doktoratem z fizyki. Współautor 13 prac naukowych oraz 8 patentów.


Informacje organizacyjne

Webinarium prowadzone będzie w formie spotkania online z wykorzystaniem narzędzia Cisco Webex Meeting. Dane do logowanie dostępne są w wiadomości zwrotnej po pobraniu biletu. 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem: [email protected]


Najważniejsze nformacje o hackathonie: 

🚀 Simuthon - hackathon modelowania i symulacji, organizowany przez Oprogramowanie Naukowo-Techniczne sp. z o. o. we współpracy z renomowaną firmą MathWorks oraz Aptiv

🚀👨💻 Dla kogo? Studenci, pasjonaci nowych technologii

📆 Kiedy? 1-2 grudnia 2023 r. 

🏨 Gdzie? Novotel Krakow City West, ul. Armii Krajowej 11

🚀 Rejestracja: https://simuthon.com/

Na uczestników w 2-4 osobowych zespołach czekają wyzwania motoryzacyjne, zwłaszcza związane z autonomiczną jazdą 

🚗 Do wygrania vouchery morele.net, zestawy LEGO Creator Expert i staż w Centrum Technicznym APTIV w Krakowie dla najlepszych 🎁

🖥️ Wymagane są tylko podstawowa znajomość oprogramowania MathWorks oraz własny komputer. Wszystko inne dostarczają organizatorzy: oprogramowanie, wsparcie Mentorów, a także ciepłe posiłki, przekąski, rozrywkę i wiele więcej! Na platformie Discord czeka dedykowany serwer wsparcia dla uczestników 

💻 Dołącz i twórz przyszłość technologii! 💡 #simuthon #Hackathon #Innowacje


Organizatorem spotkania jest firma Oprogramowanie Naukowo - Techniczne z siedzibą w Krakowie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, jesteśmy także aktywni w social mediach
Strona ONT - www.ont.com.pl
Fanpage Fb - www.facebook.com/ont.matlab
Konto na LinkedIn - https://www.linkedin.com/company/oprogramowanie-naukowo-techniczne/

Zobacz również:

imprezy