Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na wydarzenie "Odlotowe pomysły na content i ruszenie z własną firmą"
29 Listopada 2022, 19:00

Już we wtorek 29.11 w godzinach 17:00 - 20:00 zobaczymy się w Auli I Budynku C na SGH na wydarzeniu organizowanym przez Studenckie Koło Naukowe Marketingu SGH oraz agencję interaktywną Toucan Agency "Odlotowe pomysły na content i ruszenie z własną firmą"! Wydarzenie objęte jest akredytacją DIMAQ*.

Serdecznie zapraszamy na wystąpienia Olgi Lasek i Michała Bałuka. 

💥Odlotowy kontent w social mediach, który przyciąga klientów. Olga Lasek pokaże Uczestnikom wydarzenia, jak to możliwe, że zamieszczanie wpisów, postów, czy relacji na social media ma wielki wpływ na wizerunek każdego biznesu. Opowie o tym, jak:

👍🏼 Przemyślane i wcześniej zaplanowane działania content-marketingowe mogą realnie wpłynąć na rozpoznawalność i świadomość marki,

👍🏼 Tworzyć atrakcyjny kontent, który sprzedaje, opierając się na przykładach z życia wziętych,

👍🏼 Korzystać z trendów, czy real time marketingu oraz pokaże skąd czerpać inspirację do tworzenia wpisów na wszystkie media społecznościowe. 

Jednym słowem Olga zaprezentuje Uczestnikom jak w praktyce wygląda praca Social Media Specjalisty i całego działu odpowiedzialnego za organiczny wzrost marki — zarówno tej lokalnej, jak i światowego giganta.

💥Jak rozwijać firmę i pozyskać klientów mając mały budżet na start? Michał Bałuka:

👉🏼 Pokaże Uczestnikom, że można pozyskiwać klientów nie mając dużego budżetu na start,

👉🏼Opowie o tym, gdzie szukać i jak docierać do potencjalnych Klientów oraz jakie zasoby warto jest posiadać na samym początku promocji swoich produktów, czy usług.

👉🏼Opowie, w jaki sposób wyróżnić się na rynku, zostać zapamiętanym, by na samym końcu sfinalizować transakcję i zostać poleconym dalej. 


*To wydarzenie posiada akredytację DIMAQ, co oznacza, że posiadacze certyfikatu DIMAQ mogą otrzymać punkty recertyfikacyjne za udział. DIMAQ jest międzynarodowym standardem kwalifikacji digital marketingowych dostępnym w Polsce oraz 8 innych europejskich krajach. Więcej informacji TUTAJ.

Ilość punktów dla uczestników z certyfikatem DIMAQ - 5 pkt.


Zobacz również:

konferencje wydarzenia Warszawa