To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatna wejściówka
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

16 lutego (środa) o godz. 18:00 w filii nr 7 (pl. Matki Teresy z Kalkuty 8) w świat "Skruchy", czyli swej najnowszej powieści kryminalnej, wprowadzi nas znany szczeciński autor Marek Stelar. Rozmowę z gościem poprowadzi Marta Kostecka.

"Nie będzie przebaczone temu, kto nie okaże skruchy. Nie ma skruchy w tym, w którym nie ma człowieka. 

Wiosna dwa tysiące osiemnastego roku. Aspirant Dominik Przeworski, "kryminalny" ze szczecińskiej Komendy Miejskiej Policji trafia do niewielkiej miejscowości na samym końcu Polski. Od tej pory ma zaprowadzać porządek jako dzielnicowy w Nowym Warpnie.

Tymczasem w ogrodzie przy domu w jednej z urokliwych dzielnic miasteczka odkryte zostają ludzkie szczątki. Czy zwłoki mogą mieć coś wspólnego z tragedią sprzed ćwierćwiecza, kiedy na zalewie utonęło pięciu wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego? Czy jednak prawdy należy szukać gdzie indziej?"[opis książki od Autora]

Marek Stelar - rocznik 1976. Architekt buszujący na obrzeżach zawodu; miłośnik kryminałów i horrorów, muzyki elektronicznej XX wieku; squasha, w którego już nie zagra i wybrzeża Bałtyku, gdzie uwielbia jeździć o każdej porze roku. Zafascynowany Berlinem i starym Szczecinem.

Zobacz również:

kultura i sztuka Literatura popularna Spotkanie z autorem wydarzenia Szczecin