To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na Konferencję Rok Relacji Toruń 2020 - Sławomir Żebrowski - "Czy możemy zapobiec izolacji społecznej w czasach sztucznej inteligencji?"
już niedostępne -

Spotkanie odbywa się w ramach bezpłatnej konferencji "Rok Relacji Toruń 2020"


Opis:

Nowe technologie rozwijają się w tempie, którego już nie zatrzymamy. Stały się one naszą codziennością. Jaki mają wpływ na relacje?

Rośnie pokolenie connected. Czy w XXI wieku skazujemy się na s@motność w sieci i w realu? Czy roboty są w stanie dać nam substytut potrzeb emocjonalnych? Może godzimy się świadomie na podwójne życie?

Co powoduje, że ulegamy wygodzie w e-relacjach?  może to po prostu nałóg naszej ery, który już można już leczyć e-terapią?

Zapraszam do rozmowy o tym, czy współczesna inżynieria nie prowadzi ludzkości do samozagłady.

Profil trenera:

Sławomir Żebrowski - Dyrektor Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu, nauczyciel fizyki, informatycznych przedmiotów zawodowych i matematyki, konsultant ds. doskonalenia kadry kierowniczej oświaty, organizator szkoleń dla edukacji i trener biznesu. Współautor, koordynator i realizator projektów realizowanych w ra-mach dofinansowań z funduszy unijnych w ramach programów Centrum Projektów Polska Cyfrowa, Socrates Commenius i Leonardo da Vinci. Administrator sieci komputerowych i stron internetowych w szkołach. Autor publikacji i propagator nowatorskich rozwiązań w zarządzaniu i edukacji. Specjalizuje się w prawie oświatowym, zarządzaniu w edukacji i technologiach informacyjno-komunikacyjnych.

Konferencja "ROK RELACJI w Toruniu 2020" trwa od 9.00-15.45. Sprawdź inne wydarzenia, aby zapisać się na komplet warsztatów. 

Konferencja pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Torunia, Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy; patronat merytoryczny: Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli; Patronat: Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu i Bydgoszczy. 

Organizatorzy: Centrum Organizacji Szkoleń, Akdemia i3 - szkolenia dla edukacji, Dobra i Mądra Szkoła, Edukator Pozytywnej Dyscypliny - Magda Ostrowska, Trener Rozwoju Kompetencji Katarzyna Zajączkowska, Szkoła Dla Liderów , Akademia Rozwoju Kompetencji Językowych i Społecznych Change, Rok Kobiet. 


Zobacz również:

konferencje wydarzenia Toruń