Paweł Słota i Juliusz Kosin

22 Października 2023, 15:00-16:00 (Niedziela)

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  22.10 (niedziela): godz. 15:00-15:30
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  22.10 (niedziela): godz. 15:30-16:00
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Lista rezerwowa
już niedostępne -

Pracownie są miejscami wyjątkowymi: intymnymi, magicznymi i przepełnionymi dziełami sztuki. W tych przestrzeniach artystki i artyści odsłaniają siebie oraz szukają inspiracji. Niektóre z nich są nie tylko przestrzeniami pracy, ale również miejscami edukacyjnymi, ekspozycyjnymi, przyczyniając się tym samym do integracji osób zainteresowanych sztuką. Pracownie mają niezwykły potencjał i kształtują krakowską mapę artystyczną.

Trzecią edycję weekendu rozpoczniemy w sobotę, 21 października, od spotykania na ul. Zwierzynieckiej z Katarzyną Wyszkowską. Następnie przeniesiemy się do pracowni Zuzanny Szary przy ul. Długiej, a później na ul. Lea do Darka Vasiny. Dalej skierujemy się na ul. Królewską - do atelier Olgi Pawłowskiej, a potem do Grzegorza Wnęka. Sobotnią podróż zakończymy na ul. Bernardyńskiej, u Martyny Borowieckiej i Sylwii Solak.

Z kolei w niedzielę, 22 października, rozpoczniemy w pracowniach na ul. Emaus - u Marty i Piotra Bożyków, Antoniego Porczaka i Józefa Sękowskiego. Na naszej trasie nie może zabraknąć przestrzeni Łukasza Surowca przy ul. Józefa. Kolejne drzwi do swoich pracowni otworzą Paweł Słota i Juliusz Kosin na ul. Józefińskiej. Na koniec dnia przeniesiemy się do atelier Bogusława Bachorczyka na Kazimierzu. 

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Kraków