Smacznie zaprojektowane

25 Lipca 2020, 09:30-10:00 (Sobota)

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Normalny
już niedostępne -

Miejskie Hale Targowe w Gdyni zapraszają na spotkanie "Smacznie zaprojektowane". Atrakcja jest częścią wydarzenia "Dnia Kreatywnego" (XIV edycja).

Czas: 25 lipca 2020 r., godz. 9:30

Miejsce: funpage Hal Targowych - strona główna

Udział bezpłatny!

Nieodzownym elementem usług gastronomicznych jest ich ciągła ewolucja i dążenie do zaspokajania zmieniających się potrzeb konsumentów. Jedzenie jest subiektywnym doznaniem, którym kierują emocje i zmysły, ale także obiektywną sferą społecznych przyzwyczajeń i zachowań. W jaki sposób połączyć te dwa aspekty?

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się skąd się wzięły śniadaniowe smaki kuchni restauracji Kofeina Gdynia Coffe House oraz historię powstania tak nieoczywistych kawowych połączeń, z jakich słynie lokal.

Będzie to solidna dawka wiedzy w przyjemnym niezobowiązującym wydaniu. Uczestnicy korzystając ze zdobytej wiedzy, zostaną zainspirowani do różnorodnego spojrzenia na temat food designu oraz do kreowania własnych smaków i aromatów.

Prowadzenie: Agnieszka Górczyńska - założycielka gdyńskiej Kofeiny. Miłośniczka jedzenia i najwyższej jakości kawy. Na co dzień zajmuje się m.in. kreacją kulinarną w lokalu, tj. projektowaniem smaków dań oraz napojów. Baristka, zarządza gastronomią przez większość dorosłego życia. Sięga po inspiracje kulinarne z całego świata.

#fooddesign #tastedesign #jedzenie #śniadanie #kulinariagdynia #kulinarnagdynia #śniadaniefit #breakfast

Partner atrakcji: Szlak Kulinarny Centrum Gdyni

fot. P. Kozłowski / Agencja Rozwoju Gdyni

Zobacz również:

imprezy wydarzenia Gdynia