Śniadanie NGO - Biznes

29 Lutego 2020, 09:00-12:00 (Sobota)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Organizator informuje, że przesłanie zgłoszenia na wydarzenie nie jest jednoznaczne z możliwością uczestnictwa. Wydarzenie jest bezpłatne a liczba miejsc ograniczona. Drogą losowania organizator utworzy listę uczestników oraz listę rezerwową. Każdy wylosowany uczestnik otrzyma bilet z kodem QR uprawniającym go do udziału w wydarzeniu. Zgłoszenie na wydarzenie

Organizator informuje, że przesłanie zgłoszenia na wydarzenie nie jest jednoznaczne z możliwością uczestnictwa. Wydarzenie jest bezpłatne a liczba miejsc ograniczona. Drogą losowania organizator utworzy listę uczestników oraz listę rezerwową. Każdy wylosowany uczestnik otrzyma bilet z kodem QR uprawniającym go do udziału w wydarzeniu.

już niedostępne -

Śniadania NGO - Biznes to cykl spotkań realizowanych przez Fundację Instytut Badań i Rozwoju Lokalnego mających na celu integrację przedstawicieli organizacji pozarządowych i biznesu, wymianę informacji, poglądów, opinii, ułatwiających nawiązywanie partnerstw oraz realizację wspólnych inicjatyw i projektów. Śniadania mają charakter integracyjno-edukacyjny.

Agenda wydarzenia: 

  • 9:00 - 10:00    Śniadanie, gra integracyjna 
  • 10:00 - 10:30  Prezentacje wybranych NGO / firm 
  • 10:30 - 11:30  Sergiusz Parszowski, Instin.pl, "Bezpieczeństwo przechowywania informacji i danych osobowych w sieci" 
  • 11:30 - 11:45  Pytania i odpowiedzi 
  • 11:45 - 12:00  Podsumowanie, zakończenie i losowanie wizytówek

Sergiusz ParszowskiSergiusz Parszowski - Lider zespołu eksperckiego Instin.pl. Konsultant w sprawach bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony osób i mienia, bezpieczeństwa informacji oraz zarządzania kryzysowego. Audytor i szkoleniowiec. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspierał min. Polska Grupę Zbrojeniową, BNY Melon Poland, Najwyższą Izbę Kontroli, Grupę Goldenmark, Biuro Analiz Sejmowych oraz Stadion Narodowy w Warszawie. Jest ekspertem Instytutu Bezpieczeństwa Społecznego, współpracownikiem Polskiej Izby Systemów Alarmowych oraz biegłym sądowym przy Sądzie Okręgowym we Wrocławiu. Autor kilkudziesięciu artykułów w czasopismach branżowych: "Ochrona Mienia i Informacji", "Security&Alarm Systems", "A&S Polska". Współautor publikacji książkowych "Bezpieczeństwo społeczności lokalnych. Programy prewencyjne w systemie bezpieczeństwa" oraz "Imprezy masowe. Organizacja, bezpieczeństwo, dobre praktyki". Absolwent Akademii Obrony Narodowej w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.


PARTNERZY

Rada Osiedla Biskupin - Sępolno - Dąbie - Bartoszowice

Zobacz również:

imprezy Dane osobowe NGO Śniadanie biznesowe wydarzenia Wrocław