To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rejestracja
już niedostępne -

Już 30 marca br. zapraszamy na kolejną edycję Śniadania biznesowego na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, w ramach którego otworzymy wydziałowe centrum współpracy z biznesem - BIZNESHUB. 

Głównym celem działalności centrum jest stworzenie platformy wymiany wiedzy, doświadczeń oraz najlepszych praktyk, które pozwolą na rozwijanie innowacyjnych projektów oraz umacnianie relacji między nauką a biznesem. Działania BIZNESHUBU obejmą szereg inicjatyw mających na celu zwiększenie zainteresowania biznesem wśród studentów i wykładowców oraz realizację projektów badawczych, doradczych i szkoleniowych dla przedsiębiorców.

Część merytoryczną wzbogaci wykład Pawła Nogi nt. wykorzystania sztucznej inteligencji w biznesie. Spotkanie będzie także doskonałą okazją do networkingu.

Paweł Noga - od dekady zajmuje się budowaniem zespołów (głównie w branży AI/QA). Posiada doświadczenie w dbaniu o produkty w środowisku korporacyjnym jak i współtworzeniu startupów jak Habana Labs - sprzedana Intelowi za 2 miliardy dolarów. Poza byciem liderem zawodowo zajmuje się przekazywaniem wiedzy i doświadczenia. Jest wielkim fanem sposobu nauczania jaki praktykował Richard Feynman, tak więc jego prelekcje są oparte na praktycznych problemach, pełne anegdotek i niejednokrotnie zawierają proste i naiwne pytania, na które tylko wydaje nam się, że znamy odpowiedzi. Prywatnie fan klocków LEGO.

Zobacz również:

konferencje Doradztwo Biznesowe E-biznes Networking Networking osobisty wydarzenia 87-100 Toruń