To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Cena biletu zawiera wstęp na konferencję, a pierwsze 30 osób, które się zarejestruje otrzymuje konsultację prawniczą za free. Rejestracja na Śniadanie Biznesowe: Śniadanie Biznesowe w G2A Arena: nowe wyzwania 2020 r. - umowy handlowe i COVID-19

Cena biletu zawiera wstęp na konferencję, a pierwsze 30 osób, które się zarejestruje otrzymuje konsultację prawniczą za free.

już niedostępne 79,00 zł -

Śniadania Biznesowe w G2A Arena to cykl konferencji, których celem jest stworzenie przestrzeni dla merytorycznej dyskusji. Poprzednie odsłony Śniadań Biznesowych w G2A Arena skupione były na zagadnieniach z zakresu prawa, finansów, podatków czy social media. Tym razem, wyjątkowo, bo online, porozmawiamy o umowach handlowych, podatkach, epidemii COVID-19 i wyzwaniach, jakie czekają przedsiębiorców w 2020 r.

Zastanawiasz się, jakie - w kontekście umów handlowych - wyzwania prawne i podatkowe czekają Twoją firmę w związku z pandemią COVID-19 i w związku ze zmianą przepisów prawa? Jeśli tak, to 2 czerwca 2020 r. zapraszamy na konferencję Śniadanie Biznesowe w G2A Arena! Tym razem nie możemy zaprosić Cię na konferencję z pysznym śniadaniem do G2A Arena, ale możemy zobaczyć się w Internecie. Biorąc udział w konferencji organizowanej przez Centrum wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego, dowiesz się, jakie zmiany w umowach handlowych powinieneś wprowadzić i na co zwrócić szczególną uwagę przy negocjowaniu ich treści, aby pandemia miała dla Twojego biznesu jak najmniej negatywnych skutków.

Zaproszeni eksperci z Piotr Kamiński Robert Kamiński Kancelaria Radców Prawnych w Rzeszowie oraz Krajowej Administracji Skarbowej omówią najistotniejsze zmiany prawa i podatków oraz wskażą praktyczne rozwiązania dotyczące:

  • skutków pandemii jako siły wyższej w kontekście wykonywania umów, klauzuli nadzwyczajnej zmiany stosunków między stronami umowy i innych ważnych instrumentów ochrony lub zgłaszania roszczeń przez przedsiębiorców,
  • białej listy, split payment, matrycy VAT, WDT, VAT-Out,
  • klauzul umownych, które powinny być stosowane w związku ze zmianą przepisów w roku 2020 celem zabezpieczenia interesu firmy.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy właścicieli firm, biura księgowe, dyrektorów finansowych, głównych księgowych, dyrektorów handlowych i menadżerów ds. sprzedaży.

Uwaga! Tym razem, wyjątkowo, oprócz nabycia cennej wiedzy od ekspertów, pierwsze 30 osób, które zapiszą się na wydarzenie otrzyma możliwość odbycia bezpłatnej 30. minutowej konsultacji prawniczej dotyczącej kwestii biznesowych! Zapraszamy!

PROGRAM WYDARZENIA:

8:45 - 9:00 Rejestracja

9:00 - 9:45 Epidemia COVID-19: jak przygotować firmę do zdarzeń nadzwyczajnych - wybrane aspekty

PRELEGENCI: Mec. Ewa Mazur, Mec. Radosław Jarecki - Piotr Kamiński Robert Kamiński Kancelaria Radców Prawnych sp. p.

9:45 - 9:50 Przerwa techniczna

9:50 - 10:35 Podatek VAT: biała lista, split payment, matryca VAT, VAT_OUT - wyzwania 2020 r.

PRELEGENCI: Piotr Bauman, Renata Długosz, Krzysztof Sieńko, Agnieszka Siwy - Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie

10.35 - 10.45 Przerwa techniczna

10:45 - 11:30 Umowy handlowe i COVID-19: nowa rzeczywistość = nowe "zapisy" - studium przypadku.

PRELEGENCI: Mec. Mariusz Kwolek, Mec. Kamil Kiecana - Piotr Kamiński Robert Kamiński Kancelaria Radców Prawnych Sp. P.


PARTNER:


Zobacz również:

konferencje Doradztwo Biznesowe Handel Podatki Prawo wydarzenia Rzeszw