To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet bezpłatny
już niedostępne -

Zapraszamy na bezpłatne seminarium "Facebook & Instagram 2022 - jak zmaksymalizować efekty działań w social mediach" z cyklu Social Media Tour, które organizujemy na największych uczelniach w całej Polsce.

Tym razem pojawimy się na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie. 

Podczas spotkania:

1. Porozmawiamy o strategii Facebooka (a właściwie firmy Meta), czyli o koncepcji 3C: Creators, Commerce, Computing Platform.
2. O tym co z niej wynika i dlaczego Newsfeed już nigdy nie będzie taki sam (m.in. będzie zawierał mniej takich treści jak obecnie).
3. Pokażemy mnóstwo inspiracji, które pomogą tworzyć nowego typu krótkie, dynamiczne treści a'la TikTok, do zastosowania w każdej branży - już wkrótce będzie to kluczowe.
4. Przygotujemy na wdrożenie nowych narzędzi, które pozwolą twórcom, markom, influencerom zwiększyć przychody lub zacząć zarabiać na Instagramie i Facebooku.
5. Omówimy nowości dla sklepów internetowych i firm, które sprzedają swoje produkty i usługi przez Internet.

Seminarium poprowadzi Piotr Chmielewski - CEO Social Media Now - agencji, Partnera w programie Meta Business Partners.

KIEDY:
23 maja 2022, godz. 18:30

GDZIE:
Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego,
al. Armii Krajowej 119/121, 81-824 Sopot

Social Media Tour to wydarzenia, które organizujemy od 2018, jako cykl towarzyszący szkoleniom Facebook & Instagram Pro (http://fbpro.socialmedianow.pl) - na nie również serdecznie zapraszamy. 👨🎓

W siedemnastu bezpłatnych spotkaniach z Piotrem Chmielewskim, ale także z Angeliką Chimkowską wzięło do tej pory udział 3750 osób, co czyni ten cykl szkoleń jednym z najpopularniejszych w polskim marketingu.

Organizatorzy: Agencja Social Media Now, Engagement Marketing Forum, Uniwersytet Gdański, Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego, KNEB - Koło Naukowe Elektronicznego Biznesu

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Sopot