Relaksująca kąpiel w dźwiękach

8 Października 2019, 19:30 (Wtorek) - 22 Października 2019, 21:00 (Wtorek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet normalny 8 października 2019
już niedostępne 50,00 zł -
  Posiadam karnet lub voucher - rezerwuję miejsce 8 października 2019
już niedostępne bezpłatny -
  Bilet normalny 22 października 2019
już niedostępne 50,00 zł -
  Posiadam voucher lub karnet - rezerwuję miejsce 22 października 2019
już niedostępne bezpłatny -

LET GO AND LET GONG! - uwalniająca moc kąpieli w dźwiękach

Gotowi na głębokie zanurzenie? Kąpiel w dźwiękach to spotkanie z wysokimi, oczyszczającymi wibracjami starożytnych instrumentów, gongu, mis oraz głosu. Godzinna terapia dźwiękiem, w trakcie której relaksujesz się w cieple i spokoju własnego ciała - na macie, pod kocem - wyciszając umysł i pozwalając świadomości na ekspansję.

Określana jako "duchowa podróż w przestrzeni miejskiej" to na nowo odkrywana starożytna praktyka medytacyjna - antidotum na szybkie tempo życia. Kąpiel w dźwiękach skłania do zanurzenia, zatrzymania oraz czucia w "tu i teraz", dzięki czemu przywraca równowagę, naturalny rytm, spokój, klarowność i moc.

Z punktu widzenia nauki medytacja dźwięku inicjuje głęboki relaks, redukuje stres, niepokój, nerwowość i napięcie, aktywuje "hormony długowieczności", pobudza energetykę serca oraz obniża wysokie ciśnienie krwi. Stymuluje też ośrodki odpowiedzialne za myślenie, kreatywność i dobrą pamięć. Współczesna nauka udowadnia więc to, co antyczne tradycje duchowe znają i praktykują od wieków, zachęcając do czucia i otwartości.

Moc pradawnych instrumentów jest zdumiewająca! Doskonale pamiętam moje pierwsze doświadczenie magicznej podróży do świata dźwięku, który odkrył przede mną swą słodycz oraz pokazał prawdziwą wewnętrzną wolność i harmonię. Tym właśnie cudownym światem chcę się teraz dzielić z Wami.

Let go and let gong.
Davide

➡ Ilość miejsc ograniczona.
➡ Bilety na okaziciela, więc w przypadku rezygnacji można przekazać bilet innej osobie. Bilety obowiązują na wybraną datę wydarzenia

Zobacz również:

koncerty wydarzenia Warszawa