To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet - udział w konferencji Space 4.0
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Krakowski Park Technologiczny na bieżąco monitoruje sytuację związaną z obecnym zagrożeniem. W związku z tym staramy się minimalizować ryzyka. Niestety, wiąże się to także z koniecznością odwołania wydarzeń planowanych w najbliższym czasie.

Z przykrością zatem informujemy, że planowana na 18 marca konferencja Space 4.0 Sukces w sektorze kosmicznym zostaje odwołana i odbędzie się w innym, dogodnym czasie. W tej chwili Państwa komfort fizyczny i psychiczny pozostaje dla nas najważniejszy.Weź udział w branżowym wydarzeniu: Jak osiągnąć sukces w sektorze kosmicznym?
To rzadka okazja, by spotkać się z ekspertami, praktykami oraz pasjonatami branżą kosmiczną.
Tematem przewodnim będą technologie kosmiczne, przetwarzanie danych satelitarnych oraz wsparcie biznesowe / finansowe na potrzeby space industry.
Razem z uczestnikami spotkania, będziesz mógł zastanowić się, jak połączyć technologie kosmiczne z dotychczasową wiedzą i wykorzystać niszę do stworzenia niepowtarzalnego projektu.
Swoją kosmiczną ofertę zaprezentują też startupy uczestniczące w programie akceleracyjnym SpaceUp BSA, stworzonym dla zespołów wykorzystujących dane satelitarne.

Skorzystaj z NETWORKINGU i bezpośrednich rozmów z przedstawicielami branży kosmicznej po wydarzeniu.
Udział jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja.
Zapisz się już teraz: https://evenea.pl/event/space40/


Organizator:Krakowski Park Technologiczny, który od ponad 10 lat wspiera startupy w branżach technologicznych i realizuje programy akceleracyjne dla firm na dalszych etapach rozwoju.WSPIERAMY MŁODY BIZNES BRANŻY KOSMICZNEJ.
Udział jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja.https://evenea.pl/event/space40/


Spotkanie realizowane jest w ramach projektu BalticSatApps z Programu INTERREG Baltic Sea Region 2014-2020, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Regionalnego.

Zobacz również:

konferencje Astronomia Kosmos Współpraca międzysektorowa wydarzenia 31-056 Krakw