To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Spacer z błyskiem - lista rezerwowa
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Zapraszamy na fotograficzny spacer, podczas którego wykonamy zdjęcia na zabytkowym, tarnowskim dworcu. Malownicze wnętrza posłużą za motyw uzupełniający przewodni temat fotografii portretowej. Postaramy się nawiązać stylizacją do lat 20. XX wieku i wykorzystać elementy architektury, dzięki którym wykonamy fantastyczne kadry. Głównym celem spaceru jest wymiana doświadczeń, kreatywne spędzenie czasu i integracja pasjonatów fotografii.

Porozmawiamy o tym, jak zrobić ciekawy portret, kiedy i w jaki sposób wykorzystywać lampy błyskowe oraz różnorodne modyfikatory. Skupimy się na ćwiczeniu uważności przy kreowaniu kompozycji i nauczymy się panować nad światłem. Wspólnie zmierzymy się z trudnościami, które napotykamy podczas robienia zdjęć i postaramy się je wyeliminować.

Spacer kierowany jest do wszystkich, którzy opanowali podstawowe funkcje manualne swoich aparatów i chcieliby rozwijać swoje zainteresowania, poznając nowe techniki w przyjemny sposób. W warsztatach zapozuje nam profesjonalna modelka Marina, posiadająca doświadczenie w sesjach portretowych i którą możecie zobaczyć na zdjęciach promujących wydarzenie. :)  


Firma Next77 zapewni uczestnikom możliwość bezpłatnego wypożyczenia na czas spaceru obiektywów marki Irix: 45mm f/1.4, Irix 150mm Macro 1:1 f/2,8 a także obiektywów Tokina.


Spacer poprowadzi Maja Kupidura: z fotografią związana od dzieciństwa. Pasję do robienia zdjęć przekazali jej rodzice, wykładowcy fotografii. Odkąd urodził się jej synek, intensywnie oddała się fotografii dziecięcej, która spotkała się z dużym uznaniem w oczach odbiorców. Obecnie Maja zajmuje się portretem, fotografią sensualną oraz fine-art. Posiada własne studio, w którym szkoli i tworzy wyjątkowe sesje.


Jeżeli również, tak jak my, tęsknisz za fotograficznymi plenerami, obcowaniem ze sztuką oraz przyjemnie spędzonym czasem wśród pasjonatów fotografii, dołącz do nas!


Organizator: Next77, wyłączny dystrybutor produktów marek Irix oraz Quadralite w Polsce.

Miejsce: Spotykamy się w Oddziale BWA na Dworcu Głównym w Tarnowie.

Godzina: 14:00

Cena: 35zł (koszty pokrycia uczestnictwa modelki)

Czas trwania spaceru: Około 2 godziny


Zobacz również:

kultura i sztuka Fotografia Spacer wydarzenia Kraków