To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet dla jednej osoby

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Wydarzenie odbywa się w ramach trzydniowego projektu MIASTO, WRACAM. Pełen program wydarzenia znajdziecie na https://ikm.gda.pl/projekt/miasto-wracam/ lub na wydarzeniu https://fb.me/e/yBU6CE0T. W razie problemów z zapisami, można skontaktować telefonicznie się z Punktem Informacji Kulturalnej 664 976 052.

Gotyckie kościoły, eklektyczne kamienice czynszowe, architektura nazistowska i powojenny modernizm - Stare Przedmieście pełne jest niespodzianek i pozornych sprzeczności, którym przyjrzymy się podczas spaceru. Będziemy wypatrywać detali i tropić ślady przeszłości, porozmawiamy o architektach oraz budynkach, które są, które były i tych, które - mimo ambitnych projektów - ostatecznie nigdy nie powstały.

Anna Perz jest z wykształcenia architektką i historyczką sztuki, z zamiłowania zaś trójmiejską przewodniczką i badaczką architektury Gdańska XIX i XX w. Uwielbia chodzić, rozglądać się, odkrywać nowe miejsca, szukać, znajdować, czytać, wyciągać wnioski, a potem... o wszystkim tym opowiadać.


Wydarzenie "Miasto, wracam" jest organizowane w ramach programu "UrbCultural Planning", współfinansowanego ze środków Programu Interreg Baltic Sea Region.

Zapisując się na wydarzenie akceptujesz REGULAMIN oraz potwierdzasz, że:

1. Według mojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 oraz nie przebywam na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Jeżeli wystąpią u mnie objawy choroby nie wezmę udziału w spacerze i poinformuję o tym Organizatora.*
2. Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Spaceru i zobowiązuję się do jego przestrzegania.*
3. Oświadczam, że zapoznałem się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut Kultury Miejskiej w celu: przyjęcia mojego zgłoszenia na spacer oraz uczestniczenia w nim, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych**.

*Oświadczenie jest obowiązkowe. Osoby nie spełniające warunków określonych w oświadczeniu nie mogą wziąć udziału w Spacerze.
** Zgoda jest obowiązkowa, a jej niewyrażenie wiąże się z niemożliwością wzięcia udziału w spacerze.


Zobacz również:

sport i rekreacja Miasto wydarzenia Gdańsk