To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Spacer fotograficzny "Zaskakujące obrazy miejskie"
już niedostępne -

Spacer fotograficzny "Zaskakujące obrazy miejskie" 

Prowadzenie: Joanna Smołka 

Energiczna i rozedrgana czy spokojna, przesiąknięta nostalgią? Zbiorem przyjemnych obrazów czy trudnych historii? Jaka będzie ta opowieść o Wrocławiu?

Lądujemy na Wyspie Słodowej. Miejscu spotkań wszelakich, kulturowym tyglu. Spróbujemy zanurzyć się w tej energii, by czerpiąc z jej nieprzewidywalności, sprawdzić gdzie nas poniesie i co nam pokaże.

Zapraszamy na spacer fotograficzny, podczas którego kierowani intuicją i w oparciu o "szczęście" fotografującego będziemy snuć historię, może już nie tylko miasta.

Start: godz. 9.00, spotykamy się pod Concordią Design Wrocław.

O prowadzącym:

Joanna Smołka

Joanna Smołka - fotografka, graficzka, studentka Instytutu Twórczej Fotografii w Opawie. Absolwentka Ośrodka Postaw Twórczych, gdzie obecnie współtworzy kurs fotografii. Od 2019 roku redaktorka zina festiwalowego TIFF Festiwalu. Uczestniczka sekcji slideSHOW Rybnickiego Festiwalu Fotografii z zestawem "Bez cukru" (2020). W 2022 roku zdjęcia z cyklu "Zapach jabłek" wystawione zostały na festiwalach w Rybniku i Opolu w ramach RFF oraz OFF. Autorka albumu fotograficznego "Z punktu widzenia psa"(2018), projektantka "Porcelanki", debiutanckiej fotopublikacji Gabrieli Piaseckiej (2022). Współzałożycielka wrocławskiego kolektywu CzułOŚĆ.

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Wrocław