Spacer: Historia piwem pisana

11 Października 2020, 11:00 (Niedziela)

Lublin, Lublin

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zarezerwuj miejsce
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Spacer odbywa się w ramach festiwalu Przez Świat. Spotkania z podróżą. Zbiórka uczestników o 10:50 na rogu al. Solidarności i Dolnej 3 Maja w Lublinie

Dziś kojarzy się z wolnym czasem spędzonym w towarzystwie znajomych- kiedyś zaś stanowił nieodzowny element codziennego życia naszych przodków. Towarzyszył im o poranku, przy wieczornej strawie, w chorobie, w trakcie pracy i podczas ważnych uroczystości lub uczt. Powszechny, lecz nie pospolity. O czym mowa? Oczywiście o piwie. Zapraszamy do poznania jak duży wpływ na losy Lublina, ale i kraju miał ten złoty napój. A właśnie! Czy na pewno złoty?

Spacer prowadzi Joanna Kozak- Palak, przewodnik lubelski. Od 2017 roku zalicza się do grona "przewodników inspiracji", czyli tych osób, które opowiadają o naszym mieście w sposób niestandardowy. Kilkuletnia współpraca z browarami lubelskim Perła zachęciła ją do przyjrzenia się historii Lublina w kontekście piwa.

Wstęp wolny, obowiązuje rezerwacja miejsc.

Po spacerze jest możliwość zwiedzania podziemi Browaru Perła na ul. Bernardyńskiej w cenie 10 zł/os.

W Browarze obowiązuje zakrywanie ust i nosa. Uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do wypełnienia formularza z podaniem nazwiska oraz kontaktu, który przechowywany jest przez 14 dni od daty festiwalu.

Jedna osoba może zarezerwować maksymalnie 2 miejsca.

Zobacz również:

inne wydarzenia Lublin