SPEAK IN_UX Agile / Iza Słomczewska

31 października 2019, 10:00 (czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  SPEAK IN_UX | Warsztaty | Agile| Early Birds
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  SPEAK IN_UX | Warsztaty | Agile | Regular
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
O możliwości udziału w warsztacie będziemy informować mailowo, w miarę zwalniania się miejsc! SPEAK IN_UX | Warsztaty | Agile | LISTA REZERWOWA

O możliwości udziału w warsztacie będziemy informować mailowo, w miarę zwalniania się miejsc!

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Jak w praktyce wygląda praca w agile? Czym jest lean, scrum i kanban? Przyjdź i dowiedz się, co najlepiej sprawdzi się w Twoim projekcie.

Agile kojarzy się ze środowiskiem programistycznym. Jednak ten sposób pracy z powodzeniem przenoszony jest na coraz większą liczbę dziedzin - zarządzanie ludźmi, szkolnictwo czy przemysł. Zwinne zarządzanie projektem to robienie małych kroków i regularne sprawdzanie czy podążamy we właściwym kierunku.

Zdobędziesz teoretyczne podstawy pogłębione o doświadczenie zdobyte podczas ćwiczenia w mniejszych grupach. "Challenge" w trakcie warsztatów pozwoli Ci poczuć ducha agile. Po tym szkoleniu lepiej zrozumiesz, czym jest agile, lean, scrum i kanban. Wszystko po to, abyś potrafił/potrafiła wybrać najlepszy rodzaj pracy w swoim projekcie.

Dla kogo?

Zapraszamy wszystkich ciekawych czym jest agile. Warsztat szczególnie przyda się osobom, które budują swoje zespoły (m.in. developerskie) i szukają najbardziej efektywnego sposobu pracy.

Czego się dowiesz?

- jak w praktyce wygląda agile?

- dlaczego warto pracować w oparciu o agile?

- kto to jest Product Owner, Scrum Master, czy Zespół Developerski?

- poznasz podstawowe pojęcia i definicje dotyczące zwinnego zarządzania.

Czas trwania warsztatów: 3 godziny

Izabela Słomczewska

Managerka z ponad 15 letnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów z branży IT. Entuzjastka pracy w agile, a niektórzy mówią o niej, że jest wyznawczynią tej "religii" ;) Jej głównym obszarem zainteresowania jest prowadzenie projektów internetowych i zarządzanie zespołami z wykorzystaniem nowoczesnych technik zwinnych oraz ciągłej komunikacji w porozumieniu z ludźmi. Wie jak zbudować efektywny zespół, jak motywować ludzi do osiągnięcia określonych celów oraz wzbudzać kreatywność w wytwarzaniu nowych innowacyjnych rozwiązań.

Naturalna liderka, prekursorka transformacji w firmach. Niezwykle ważni są dla niej ludzie i kontakt z nimi. Uważa, że skuteczna komunikacja i zrozumienie potrzeb jest podstawą tworzenia dobrego biznesu. Trenerka NVC, coach i mentorka. Studentka SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny, na kierunku Coaching z elementami psychologii.

Ma również duże doświadczenie z zakresu marketingu internetowego jak i tradycyjnego. Przez 5 lat czynnie budowała dział marketingu w jednej z największych polskich firm kosmetycznych.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Gdynia