To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Bezpłatna wejściówka na Spice Talks 05
już niedostępne -

Pora na nasze piąte spotkanie!

Naszą pierwszą prelegentką jest Kama Tokarska!

Temat: "Chcę żeby wszyscy mnie zapamiętali!" - Storytelling dla odważnych.

Więcej o Kamie:
Na scenie już ponad 25 lat jako storytellerka, konferansjerka, tancerka, oraz od niedawna, trenerka przemówień publicznych. Uwielbia opowiadać historie, które mają nie tylko rozbawić i zaciekawić widzów, ale również przekazać wiedzę i zainspirować ich do refleksji😊 Swoje historie opowiadała już prawie wszędzie - zaczynając od wystąpienia na wydarzeniu TEDx, poprzez Radio Wrocław i konferencje modowe, kończąc na kameralnych spotkaniach motywacyjnych. Ciekawostka 🔥 ostatnio udało jej się pomóc obcokrajowcowi, niemówiącemu za bardzo po polsku, dotrzeć do finału Mistrzostw Polski w humorystycznych przemówieniach po…polsku.

---

Drugi prelegent to Paweł Bochnowski!Temat: Narzędziownia Menadżera: expose przed zespołemWięcej o Pawle:
Ekspert w zakresie wdrażania zmian i zarządzania projektami nie tylko w dużych korporacjach, ale również w startupach. Podczas warsztatów uwielbia dzielić się konkretnymi i sprawdzonymi przez siebie narzędziami.
Paweł swoje doświadczenie i umiejętności komunikacji na co dzień rozwija w dużych międzynarodowych organizacjach z sektora finansów i energetyki, m.in. w Londyńskim City. Aktualnie jest odpowiedzialny za rozwój w Polsce brytyjskiej, butikowej agencji konsultacyjnej. Jednocześnie dzieli się zdobytą w nich praktyczną wiedzą współpracując z lokalnymi firmami i startupami.
W wolnych chwilach realizuje się jako speaker i prowadzący międzynarodowe wydarzenia sportowe.
---Dwa świetne przemówienia, okazja by spróbować własnych sił na scenie i dyskusje z ekspertami w przyjaznej, nieformalnej atmosferze. To wszystko na meetupie Spice Talks poświęconym wystąpieniom publicznym.Agenda:
18:00 - zajmujemy miejsca, zamawiamy na barze
18:15 - zaczynamy przemówienia

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Wrocław