To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Udział w spotkaniu poprzez transmisję na Zoom [Online] Bilet na wydarzenie

Udział w spotkaniu poprzez transmisję na Zoom

Wyprzedane Brak wolnych miejscSpotkanie Społeczności Klubu Inteligencji Biznesu!

🆕 Nawiąż nowe RELACJE BIZNESOWE!

Weź udział w niecodziennym Spotkaniu Społeczności Klubu, w którym udział wezmą nie tylko Klubowicze oraz przyjaciele Klubu, lecz także Przedsiębiorcy z Poznania i okolic. Część merytoryczną poprowadzi Luiza Pieprzyk - Ekspert ds. prawno - podatkowych, Członek Rady Konsultacyjnej przy Rzeczniku MŚP.


Prelekcja merytoryczna: Jak skorzystać na bezpłatnej ochronie prawno-podatkowej Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców?


Podczas prelekcji między innymi:

  • Na czym polega pomoc przedsiębiorcom oferowana przez Rzecznika MŚP i jak z niej skorzystać?
  • Interwencje Rzecznika w sprawach podatkowych, ZUS, itp., z których efektów przedsiębiorcy mogą korzystać w swojej działalności?
  • O co Rzecznik MŚP walczy na rzecz biznesu oraz jakie postulaty przedstawia, np. KSEF, składka zdrowotna, itp.?


Luiza Pieprzyk
Członek Rady Konsultacyjnej przy Rzeczniku MŚP, Były urzędnik resortu Ministerstwa Finansów, Audytor podatkowy, trener, wykładowca, Specjalista w zakresie podatku od towarów i usług VAT w Polsce i UE, Ekspert ds. prawno - podatkowych w BTLA, publicystka.

Wieloletni pracownik organów podatkowych (15 lat) - specjalista w zakresie podatku od towarów i usług w Polsce i krajach UE, pracujący jako orzecznik, specjalista ds. kontroli handlu wewnątrzwspólnotowego w organach podatkowych, zajmujący się orzecznictwem w zakresie podatku VAT w Polsce i w krajach Unii Europejskiej, realizujący zadania administracji w zakresie kontroli i weryfikacji transakcji wewnątrzwspólnotowych w UE, szkoleniowiec Ministerstwa Finansów. Doświadczony audytor podatkowy, trener pracowników organów kontroli oraz księgowych, doradców podatkowych i biegłych rewidentów i prawników. Od lat wdraża w podmiotach gospodarczych procedury i politykę bezpieczeństwa podatkowego w zakresie VAT w transakcjach krajowych i zagranicznych w ujęciu podatkowym, logistycznym i handlowym. Twórca indywidualnych procedur podatkowych i projektów dla podmiotów polskich i międzynarodowych, realizujących główne cele przesłanek należytej staranności na każdym etapie działalności podmiotu od kadry menadżerskiej i zarządu po pozostałe działy / piony w danej jednostce.Dlaczego warto dołączyć?

Żyjemy w świecie głębokich oraz dynamicznych przemian społecznych i gospodarczych, w którym biznes doświadcza nowych szans i poważnych zagrożeń. Wiedza oraz intelektualna zdolność do rozumienia rzeczywistości, stają się bardziej istotne niż kiedykolwiek wcześniej. Nowe czasy wymagają ponadto szerszej formuły partnerstwa, którego celem jest ZYSK oraz wzmocnienie wizerunku i naszej pozycji biznesowej.


📌 KLUB TO (OSTATECZNY) KATALIZATOR

▶ KAŻDA relacja biznesowa
▶ KAŻDY pomysł biznesowy
▶ KAŻDE wyzwanie biznesowe

✅ DZIĘKI KLUBOWI STAJE SIĘ SZYBCIEJ, BARDZIEJ, ŁATWIEJ
Klub działa w unikalnej formule łączącej świat networkingu z social media.

🚀 Od networkingu do social media networkingu!

  • Dotrzyj do szerokiego grona kontrahentów, klientów, współpracowników i partnerów.
  • Buduj swoją pozycję na rynku i w social media!
  • Rozwijaj markę osobistą i zostań influencerem w swojej branży!
  • Zacznij skutecznie sprzedawać i zwiększ obroty w swojej firmie.

Organizacja Klubu jest przemyślana w taki sposób, aby wykorzystać możliwości, jakie dają social media w kreowaniu wizerunku i sprzedaży. Na nowo definiujemy pojęcie networkingu uwzględniając kluczowe zmiany w sposobie komunikacji XXI wieku.

Przenosimy wymianę rekomendacji i współpracę na nowy poziom!Zapraszamy Was serdecznie na Nasze spotkanie "na żywo" w Poznaniu!

✅ Startujemy już 14 marca o godz. 18:00 w Nobel Tower!


AGENDA SPOTKANIA

18.00 Startujemy (networking w kuluarach)
18.20 Agenda i przywitanie
18:25 Prezentacje Klubowiczów oraz Gości
18:45 Prelekcja Merytoryczna: Jak skorzystać na bezpłatnej ochronie prawno-podatkowej Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców?
19:25 Networking w kuluarach
21:00 Zamknięcie spotkania


Do zobaczenia!


Zobacz również:

konferencje wydarzenia Poznań