Spotkanie informacyjne wingwave®

22 Marca 2024, 18:00-20:00 (Piątek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet spotkanie w formie stacjonarnej
już niedostępne -
  Bilet spotkanie w formie zdalnej
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Zarejestruj się i podczas spotkania:

1) Wygraj bezpłatną sesję coachingową wingwave® z Sylwią W. Schimanski - master coach wingwave® z Niemiec

2) Wygraj jedną z trzech książek "Od hierarchii do turkusu, czyli jak zarządzać w XXI wieku" Marka Wzorka wraz z autografem autora

Zobacz krótki firm o metodzie wingwave® TUTAJ.

Przyjdź na spotkanie i wyróżnij się na rynku jako coach oraz terapeuta. Poznaj i zacznij stosować metodę wingwave® jako pierwszy coach i terapeuta tej metody w Polsce!

Dołącz na bezpłatne spotkanie informacyjnie online lub na żywo w biurze PerfectCircle w Warszawie 22.03.2024 o godz. 18:00 oraz doświadcz na sobie sesję pokazową z metodą wingwave (sesja coachingowa, którą wygra jedna z osób, będzie zrealizowana tylko u osoby będącej na żywo w biurze w Warszawie).

Dołącz do globalnej społeczności 10 000 certyfikowanych coachów metody wingwave na świecie jako jeden z pierwszych coachów w Polsce na pierwszym akredytowanym szkoleniu certyfikacyjnym już w kwietniu.

Zacznij pracować skuteczną i szybką oraz najlepiej przebadaną naukowo metodą coachingową, która spójnie i skutecznie łączy ze sobą 3 innowacyjne dziedziny: NLP, EMDR oraz kinezjologię.

Zapraszamy Cię serdecznie na sesję pokazową oraz spotkanie informacyjne, gdzie będziesz miał/miała okazję dowiedzieć się oraz osobiście doświadczyć, co wingwave® ma do zaoferowania.

Co na Ciebie czeka podczas spotkania informacyjnego?

  1. Wygranie i doświadczenie na sobie sesji coachingowej z metodą wingwave®: Przenieś się do świata rzeczywistych transformacji oraz doświadcz na sobie jedną z najskuteczniejszych metod coachingowych rozwiniętych w ostatnich 20 latach na świecie. 
  2. Jako obserwator obejrzyj sesję coachingową: na żywo będziesz świadkiem sesji coachingowych, które pokazują, jak wingwave® szybko i skutecznie pomaga ludziom osiągać swoje cele,, rozwiązywać problemy oraz wyzwania.
  3. Próbka programów szkoleniowych wingwave: poznasz unikalne programy szkoleniowe wingwave®, które w sposób innowacyjny łączą najnowsze trendy w dziedzinie rozwoju osobistego oraz dowiedź się o bieżącej rekrutacji do pierwszego w Polsce akredytowanego szkolenia z metody wingwave® .
  4. Wygraj jedną z trzech książek "Od hierarchii do turkusu, czyli jak zarządzać w XXI wieku" Marka Wzorka wraz z autografem autora oraz poznaj Marka Wzorka oraz Sylwię W. Schimanski osobiście.
  5. Networking i Relacje Biznesowe: To również doskonała okazja do nawiązania nowych, inspirujących relacji biznesowych. Poznaj innych entuzjastów rozwoju osobistego i biznesowego.
  6. Dowiedź się więcej jak dołączyć do sieci 10 000 coachów wingwave® na świecie TUTAJ i być pierwszym coachem tej metody w Polsce.


Gdzie i Kiedy?

Data: 22.03.2024

Godzina: 18:00 - 20:00

Lokacja: spotkanie hybrydowe: stacjonarnie w biurze PerfectCircle® na Chmielnej 73 w Warszawie, a zdalnie na zoomie, do którego link otrzymasz po zapisie na dzień przed spotkaniem.

To szansa na wejście do świata, gdzie rozwój osobisty spotyka się z profesjonalnym coachingiem. Koniecznie dołącz do nas!

Czym jest metoda wingwave®?

Metoda wingwave jest wartościową i powszechnie uznawaną na całym świecie praktyką coachingową. To efektywna strategia coachingu, która koncentruje się na poprawie wydajności i zarządzaniu emocjami, prowadząc do szybkiego i zauważalnego zmniejszenia stresu związanego z wydajnością. Już po kilku sesjach, metoda ta skutecznie wspomaga wzrost kreatywności, sprawności umysłowej oraz umiejętności radzenia sobie w konfliktach.

Niezwykle ceniony Instytut Besser-Siegmund pełni kluczową rolę jako kolebka coachingu wingwave. To tutaj, pod czujnym okiem doświadczonych psychologów, takich jak Cora Besser-Siegmund i Harry Siegmund, metoda ta została opracowana i udoskonalona. Ich zaangażowanie i wkład w rozwój tej metody sprawiły, że stała się ona jednym z najskuteczniejszych narzędzi wspierających jednostki w pokonywaniu wyzwań związanych z życiem zawodowym i osobistym.

Metoda wingwave nie tylko skupia się na eliminowaniu stresu, ale także wspiera rozwój umiejętności radzenia sobie w sytuacjach konfliktowych. Jej dynamiczny charakter pozwala osiągnąć pozytywne rezultaty w stosunkowo krótkim czasie, co czyni ją atrakcyjnym wyborem dla osób, które pragną szybkich i trwałych zmian w swoim życiu.

Każda sesja wingwave to kroki w kierunku lepszego zrozumienia swoich emocji, efektywniejszego radzenia sobie ze stresem oraz rozwijania potencjału kreatywności. To również możliwość odkrywania własnych zdolności intelektualnych i zyskiwania umiejętności konstruktywnego rozwiązywania konfliktów, co w konsekwencji przekłada się na ogólny rozwój i dobrostan jednostki.

Dla naszych klientów realizujemy najlepsze możliwe połączenie potencjału wydajności, osobowości, zdrowia i jakości życia w oparciu o humanistyczne podstawy. W tym celu stosujemy krótkoterminowe metody zorientowane na rozwiązania, które zostały zbadane w 20 badaniach uniwersyteckich, i które realizujemy w praktyczny, precyzyjny i ekonomiczny sposób w zastosowaniach psychologicznych. Przejrzystość metodologiczna oraz dzielenie się naszą wiedzą i narzędziami są częścią naszej pracy psychologicznej na rzecz równowagi między życiem zawodowym a prywatnym oraz holistycznej aktywacji zasobów naszych klientów. Przy okazji: Nasze programy szkoleniowe zostały wyróżnione przez TÜV Nord znakiem "Certified Training Quality" zgodnie z normą ISO 29993!Dodaj opis wydarzenia

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Warszawa