To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  BILET STANDARD dostępność od 13.01.2020 do 22.01.2020 warsztat podczas Festiwalu Szkoleń i Coachingu

dostępnych: bez ograniczeń

Wyprzedane 55,07 zł Wyprzedane

Zapisz się na warsztat:
Efektywność biznesowa szkoleń czyli jak efektywnie sprzedać szkolenie, jakie techniki sprzedaży stosować oraz w jaki sposób budować przewagę konkurencyjną na rynku szkoleniowym.

Warsztat jest organizowany podczas Festiwalu Szkoleń i Coachingu w dn. 24.01.2020 w Katowicach.

Rynek szkoleniowy pełen jest trenerów i firm szkoleniowych, które robią dobre szkolenia i chcą je sprzedać - klientom indywidualnym i biznesowym, zwykle prześcigając się w zapewnieniach o ich wysokiej jakości kierowanych do uczestników i klientów.

Ale co to znaczy "dobre szkolenie"? Czy to takie, na którym dużo się nauczyłem? A może takie, które zostało wysoko ocenione przez uczestników? Albo takie, z którego jako trener jestem zadowolony? Różne są perspektywy uczestnika, trenera, zamawiającego szkolenie, ale cel ten sam: szkolenia, które są inwestycją, a nie kosztem.
Podczas szkolenia przyglądniemy się przykładom rożnych ofert szkoleniowych (zachęcamy uczestników do przyniesienia własnych), zastanowimy się w jaki sposób budować przewagę konkurencyjną na rynku szkoleniowym, jak sprzedawać szkolenia efektywne biznesowo, jakie techniki sprzedaży stosować i czym jest standard HRD BP.
Szkolenie kierowane jest przede wszystkim do:- trenerów, coachów, mentorów - zarówno pracujących dla firm jak i na własny rachunek- osób zarządzających szkoleniami w organizacjach, HR-owców, HR BP, - właścicieli firm szkoleniowych, trenerów wewnętrznych- wszystkich tych, którzy w szkoleniach uczestniczą.

Podczas szkolenia uczestnicy:
- poznają narzędzia ułatwiające sprzedaż swoich szkoleń,- poznają dobre praktyki i narzędzia we wdrażaniu kompetencji i zarządzaniu rozwojem w organizacji- nauczą się, w jaki sposób tworzyć tabele celów szkoleniowych- poznają zasady projektowania projektów rozwojowych z perspektywy biznesu- poznają / zrozumieją model efektywności szkoleń Kirkpatricka- dostrzegą własne korzyści w jego stosowaniu w praktyce :)- popatrzą "twardo" na "miękkie" szkolenia- nauczą się rozpoznawać wartościowe szkolenia

Trener prowadzący szkolenie: 

Marcin Krukar prowadzi projekty szkoleniowe od ponad 15 lat,
ma za sobą ponad 12 000 godzin pracy szkoleniowej, ponad 2 500 godzin doradztwa i konsultacji biznesowych. 
Posiadacz Międzynarodowego Certyfikatu Trenera Zarządzania w zakresie treningu, uczenia się i rozwoju (od 2012) wydawanego przez MATRIK & Edexcel i BTEC Professional Qualifications, Absolwent Kursu Mentorskiego (2013), certyfikowany Trener HRD BP (2015).

Absolwent studiów podyplomowych "Trener Biznesu" (WSE Kraków), "Menedżer Projektów Szkoleniowych" (Wszechnica UJ), posiada uprawnienia Wykładowcy Pozaszkolnych Form Nauczania oraz Instruktora Praktycznej Nauki Zawodu.W latach 2014-2016 Koordynator Zespołu Trenerów Wewnętrznych, Trener Wewnętrzny i HR BP w Intercity,Członek Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK (od I 2019 Opiekun Merytoryczny Kadry Szkoły Trenerów), oraz Stowarzyszenia Mentorów PROMENTOR (członek - założyciel, 2013 - 2016 Wiceprezes).
Pracownik dydaktyczny Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie (od 2012), wykładowca MBA na Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Specjalizuje się w:  Obsługa klienta, budowanie relacji z klientami, obsługa "trudnego klienta", telefoniczna obsługa klienta, zarzadzanie reklamacjami Negocjacje biznesowe, konflikty i metody ich rozwiązywania, obrona przed manipulacją Komunikacja międzyludzka, komunikacja z klientem, komunikacja w zespole i organizacji, komunikacja asertywna Kompetencje menedżerskie, przywództwo w organizacji, motywowanie pracowników, delegowanie, egzekwowanie, informacja zwrotna Sprzedaż, Clienting, komunikacja perswazyjna Efektywna praca zespołowa, metody pracy zespołowej, zarządzanie zespołem w oparciu o koncepcję Blancharda.

Realizował i współuczestniczył przy realizacji projektów dla takich Klientów jak: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Alior Bank, AVON, Centrum Druku, Dr Irena Eris, Enion S.A., Gedeon Richter Polska Sp. z o.o., Grupa Żywiec S.A., Interia S.A., Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego, Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji , Mercedes Benz Polska, Nowy Styl S. A., OMEGA Pilzno, PGNIG S. A., PKP Intercity, Politechnika Krakowska, Regionalny Dworzec Autobusowy w Krakowie, Tauron Polska Energia, Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie, Urząd Miasta Krakowa, WSK INTERNATIONAL Sp. z o. o., Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie.

Adres warsztatu: Katowice Uniwersytet Ślaski ul. Jordana 18
Termin: 24.01.2020 w godz. 14.00-15.30
Sala będzie podana na miejscu w dniu szkolenia.

Inwestycja w siebie i warsztat:
Opłata Standard - 55 zł od 13 stycznia 2020 do 22.01.2020
Faktura za warsztaty jest wystawiana automatycznie po rejestracji na EVENEA.pl
Ilość miejsc ograniczona salą. ZAPISZ SIĘ JUŻ DZISIAJ.

Płatność i rezerwacja online przez EVENEA.pl
Pełna rezerwacja miejsca tylko po opłaceniu biletu.
Obowiązuje limit miejsc w niższej cenie i kolejność zgłoszeń.

Podczas rezerwacji widoczna jest ilość pozostałych biletów możliwa do zakupu.
ZAPISZ SIĘ JUŻ DZISIAJ.ILOŚĆ MIEJSC W PROMOCJI OGRANICZONA !

W razie pytań napisz do nas:
Organizator Festiwalu Szkoleń i Coachingu:
Coaching & Training House
Katowice ul. Gliwicka 12/11
Mail: [email protected]
Tel. 32 781 77 81

www.coachingi-szkolenia.pl

Tutaj znajdziesz wszystkie warsztaty Festiwalu https://www.facebook.com/events/454240005282784/
(20 różnych warsztatów) organizowane podczas Festiwalu Szkoleń i Coachingu w dn. 24.01.2020 w Katowicach.

Honorowy Patronat:


Patronat wydawinczy:

Partner Festiwalu:
Palarnia kawy MIX COFFEE 

Zobacz również:

szkolenia Efektywność Employer branding Sprzedaż wydarzeń Szkolenie menedżerskie Techniki sprzedaży Warsztaty wydarzenia KATOWICE