Sri Lanka- Raj pełen demonów

11 Października 2020, 14:00 (Niedziela)

Ack Umcs Chatka Żaka, Lublin Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zarezerwuj miejsce
już niedostępne -

Spotkanie podróżnicze odbywające się w ramach festiwalu Przez Świat. Spotkania z podróżą w ACK Chatka Żaka w Lublinie.

Data: 11.10, godz. 14:00

Opowieść o Sri Lance, jaj urokach i niebezpieczeństwach prowadzona przez Norberta Kaszyckiego i Wojciecha Hankiewicza. Norbert Kaszycki - od dziesięciu lat podróżuje po Azji, jest specjalistą od węży. Jeśli akurat nie żrą go pijawki gdzieś w dżungli, to siedzi przed komputerem montując film albo pisząc o wężach i innych tropikalnych potworach. Uwielbia tropikalne lasy, wilgotne powietrze, ogłuszające brzęczenie cykad… Świat zamieszkany przez kosmitów i smoki toczące ze sobą wojnę na wszystkich frontach. Twórca popularnego kanału YT Tv Vagabundus.

Wojciech Hankiewicz - podróżnik, pisarz, motocyklista. Od sześciu lat w drodze. Przez trzy lata mieszkał na Sri Lance, gdzie prowadził dwa legendarne guesthousy Little White House. Obecnie organizator wypraw motocyklowych do Azji. Przejechał samotnie na motocyklu Himalaje, Pustynię Thar i Sri Lankę. Autor dwóch książek o życiu na wyspie, administrator i twórca popularnej grupy dyskusyjnej Sri Lanka, Indie, Malediwy- Rady dla podróżnych.

Pokaz odbędzie się w głównej Sali Widowiskowej ACK UMCS Chatka Żaka w Lublinie.

Wstęp wolny, obowiązuje rezerwacja miejsc.

W obiekcie obowiązuje zakrywanie ust i nosa. Uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do wypełnienia formularza z podaniem nazwiska oraz kontaktu, który przechowywany jest przez 14 dni od daty festiwalu.

Jedna osoba może zarezerwować maksymalnie 2 miejsca.

Zobacz również:

inne wydarzenia Lublin