STARTER STUDENT HUB - PLAN BIZNESOWY

5 Grudnia 2023, 17:00 (Wtorek)

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER, Gdańsk Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  STARTER STUDENT HUB - PLAN BIZNESOWY

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Zapraszamy na spotkanie połączone z prelekcją w ramach studenckiego projektu STARTER STUDENT HUB! Spotkanie jest przeznaczone dla osób chcących wziąć udział w drugiej odsłonie projektu - ścieżce STUDENT IDEA LAB, przeznaczonej dla max. 15 osób. Kierujemy ją przede wszystkim dla osób posiadających już swój pomysł na biznes, a także tych którzy chcą pozyskać lub rozszerzyć wiedzę z zakresu biznesowych rozwiązań i założenie własnej działalności gospodarczej jest dla nich jedną z opcji.

Krzysztof Rumpczick "Plan biznesowy" - 05.1.2023 godz. 17:00

Krzysztof Rumppczick

Krzysztof Rumpczick- Każdego dnia inspiruję i motywuję innych do działania i zmian. Chętnie dzielę się swoim doświadczeniem i wiedzą, pomagając omijać biznesowe "rafy i mielizny". Jestem pasjonatem modelowania biznesu, innowacji w biznesie, rozwiązywania problemów biznesowych, zastosowania technologii w biznesie oraz zagadnień współpracy międzypokoleniowej. Doceniam znaczenie komunikacji i znajdowanie wspólnej platformy porozumienia, wiedząc, że słowa mają wielką moc. Z racji wykształcenia oraz zdobywanych doświadczeń, czuję się jak ryba w wodzie, łącząc świat techniki ze światem humanistów.STARTER STUDENT HUB to projekt mający na celu wspieranie przedsiębiorczości studentów i studentek trójmiejskich uczelni przez doświadczonych ekspertów z biznesu. Wszystkie działania zaplanowaliśmy na podstawie wyników badań i rozmów przeprowadzonych z osobami studiującymi.

HUB kierujemy do studentów i studentek trójmiejskich uczelni, którzy i które:
- chcą poszerzyć wiedzę z obszaru biznesu bez decyzji o założeniu własnej działalności gospodarczej (przynajmniej na ten moment),

- myślą o założeniu firmy, jednak obecnie są na etapie poszukiwania pomysłu na działalność gospodarczą lub jej finansowanie

ŚCIEŻKA STUDENT IDEA LAB - jest dla osób najbardziej zmotywowanych i tych posiadających już konkretny pomysł na biznes. W tej ścieżce od lutego 2024 zapraszamy na warsztaty i możliwość indywidualnych konsultacji z ekspertami z biznesu, a później na STUDENT DECK, czyli przedstawienie swojego pomysłu w formie prezentacji biznesowej (pitchu) przed eksperckim jury z nagrodą finansową dla zwycięskiej prezentacji.

Projekt został sfinansowany ze środków Miasta Gdańsk.

Starter Student Hub

Zobacz również:

szkolenia Doradztwo Biznesowe Organizacja studencka Student wydarzenia Gdańsk