To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  bezpłatny
już niedostępne -

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Starosta Powiatu Kościerskiego, Burmistrz Miasta Kościerzyna oraz Kaszubski Związek Pracodawców zapraszają na śniadanie biznesowe dla przedsiębiorców.

W dniu 20.10.2022 r. zawitamy do Powiatu Kościerskiego i przedstawimy szeroki wachlarz możliwości wsparcia dla przedsiębiorców z tego obszaru.

Spotkanie jest dedykowane do przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem swoich działalności w tym realizacją nowych inwestycji na terenie Miasta Kościerzyna oraz gmin powiatu kościerskiego: Dziemiany, Kościerzyna, Karsin, Liniewo, Lipusz, Nowa Karczma, Stara Kiszewa.


 • Przedsiębiorco jeśli planujesz nową inwestycję, bądź planujesz rozbudować swój zakład z sektora przemysłowego lub nowoczesnych usług biznesowych, skorzystaj z ulg w podatku dochodowym w ramach programu "Polska Strefa Inwestycji". Zachęty podatkowe dostępne są w całej Polsce, w każdej gminie, na terenach, na których można prowadzić działalność gospodarczą. Podczas spotkania omówione zostaną kryteria jakie należy spełnić aby uzyskać ulgi w zasięgu Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
 • Chcesz poznać nowe trendy technologiczne na usprawnienie i zoptymalizowanie procesów produkcyjnych? Podczas spotkania zaprezentowane zostaną również specjalistyczne usługi oferowane przez Słupski Inkubator Technologiczny - SIT. Przedstawione zostanie praktyczne wykorzystanie usług pomiarów i skanowania 3D, inżynierii odwrotnej, prototypowania i druku 3D oraz pomiarów termowizyjnych z ziemi i powietrza. W głównej mierze usługi te mogą usprawnić kontrolę jakości w przemyśle i zoptymalizować procesy produkcyjne. Pokaz druku 3D na żywo. 
 •  Poznaj i wykorzystaj w praktyce technologie multimedialne. Podczas spotkania będą przedstawione usługi związane z pilotowaniem i videofilmowaniem z drona, organizacją live streamingu spotkań/konferencji/szkoleń oraz przygotowaniem filmów promocyjnych dla przedsiębiorstw oraz innych podmiotów wraz z postprodukcją.

PROGRAM:

 1. Powitanie przez Organizatorów oraz Partnerów
 2. Polska Strefa Inwestycji - ulgi podatkowe i innowacje impulsem rozwojowym lokalnej gospodarki
 3. Trzeci wymiar przemysłu - nowe technologie w utrzymaniu ruchu oraz inne praktyczne zastosowania
 4. Usługi multimedialne dla przedsiębiorców
 5. Sesja pytań i odpowiedzi
 6. Networking i poczęstunek

WARUNKI UDZIAŁU:

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji. Każda z zarejestrowanych osób otrzyma bilet elektroniczny na spotkanie.


PARTNERZY WYDARZENIA:

 • Jednostki Samorządu Terytorialnego Powiatu Kościerskiego będące partnerami PARR/SSSE w ramach Polskiej Strefy Inwestycji
 • Kaszubski Związek PracodawcówORGANIZATOR / KONTAKT

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. z siedzibą w Słupsku powstała w 1994 roku. Od początku istnienia jej działania skierowane są na harmonijną współpracę z przedsiębiorcami, instytucjami otoczenia biznesu oraz władzami lokalnymi w celu rozwoju społeczno-gospodarczego. Misją PARR jest inicjowanie, promowanie i wspieranie działań służących rozwojowi regionalnemu poprzez świadczenie najwyższej jakości usług. Agencja zarządza Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną i Słupskim Inkubatorem Technologicznym. PARR, jako regionalny punkt kontaktowy dla przedsiębiorców w ramach Polskiej Strefy Inwestycji jest uprawniona do wydawania decyzji o wsparciu w imieniu ministra właściwego do spraw gospodarki. Zasięg SSSE w ramach PSI obejmuje 16 powiatów, zlokalizowanych na terenie trzech województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego oraz wielkopolskiego. www.sse.slupsk.pl, tel. 59 840 11 73, [email protected]


Zobacz również:

konferencje Branża szkoleniowa Doradztwo Biznesowe Przedsiębiorcy Webinar wydarzenia Kościerzyna