To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  bezpłatny
już niedostępne -

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza na WEBINARIUM BIZNESOWE z cyklu Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna w drodze. 

Temat webinarium: "Inwestujesz tam, gdzie chcesz - kompleksowe wsparcie w rozwoju pomorskich przedsiębiorców".


 Przedsiębiorco jeśli planujesz nową inwestycję z sektora przemysłowego lub nowoczesnych usług biznesowych, skorzystaj z ulg w podatku dochodowym w ramach programu "Polska Strefa Inwestycji". 

Zachęty podatkowe dostępne są w całej Polsce, w każdej gminie, na terenach, na których można prowadzić działalność gospodarczą. Podczas spotkania omówione zostaną kryteria jakie należy spełnić aby uzyskać ulgi w obszarze Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. 

Chcesz poznać nowe trendy technologiczne na usprawnienie i zoptymalizowanie procesów produkcyjnych?

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną również specjalistyczne usługi doradcze oferowane przez Słupski Inkubator Technologiczny - SIT. Przedstawione zostanie praktyczne wykorzystanie usług pomiarów i skanowania 3D, inżynierii odwrotnej, prototypowania i druku 3D oraz pomiarów termowizyjnych z ziemi i powietrza. W głównej mierze usługi te mogą usprawnić kontrolę jakości w przemyśle i zoptymalizować procesy produkcyjne.

A może szukasz innych instrumentów wsparcia do rozwoju swojego biznesu?

Spotkanie jest dedykowane do przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem i realizacją nowych inwestycji na terenie następujących powiatów: bytowskiego, człuchowskiego, kościerskiego, lęborskiego, słupskiego.


PROGRAM:

10:00 - 10:05

Powitanie uczestników

10:05 - 10:30

"Inwestujesz tam, gdzie chcesz - kompleksowe wsparcie w rozwoju przedsiębiorców w ramach Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej" - Bartosz Świtała, PARR S.A. / Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna

10:30 - 10:50

"Wsparcie doradcze dla przedsiębiorców w zakresie specjalistycznych usług dla przemysłu" - Marcin Ingielewicz, PARR S.A. / Słupski Inkubator Technologiczny

10:50 -11:00

Sesja pytań i odpowiedzi - Q&A

WARUNKI UDZIAŁU:

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji. Każda z zarejestrowanych osób otrzyma na swój e-mail spersonalizowany link do spotkania.


KONTAKT / ORGANIZATOR

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. z siedzibą w Słupsku powstała w 1994 roku. Od początku istnienia jej działania skierowane są na harmonijną współpracę z przedsiębiorcami, instytucjami otoczenia biznesu oraz władzami lokalnymi w celu rozwoju społeczno-gospodarczego. Misją PARR jest inicjowanie, promowanie i wspieranie działań służących rozwojowi regionalnemu poprzez świadczenie najwyższej jakości usług. Agencja zarządza Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną i Słupskim Inkubatorem Technologicznym. PARR, jako regionalny punkt kontaktowy dla przedsiębiorców w ramach Polskiej Strefy Inwestycji jest uprawniona do wydawania decyzji o wsparciu w imieniu ministra właściwego do spraw gospodarki. Zasięg SSSE w ramach PSI obejmuje 16 powiatów, zlokalizowanych na terenie trzech województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego oraz wielkopolskiego

www.sse.slupsk.pl, tel. 59 840 11 73, [email protected]

Zobacz również:

szkolenia Branża szkoleniowa Doradztwo Biznesowe Webinar