Stand Up w Doku Vol. 1

13 Czerwca 2020, 21:00 (Sobota)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Strefa widowni na leżakach
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Strefa widowni w samochodach: 1 bilet = 1 samochód
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Czym jest Cienqi Stand Up? Cienqi Stand Up to komiczki, komicy, ryjówki, łasiczki, a przede wszystkim Publiczność. Bo to ona jest najważniejsza zaraz po maseczkach i rękawiczkach "oczywiście". A bez cukru i konkretniej? Cienqi Stand Up to pierwsza w Polsce i prawdopodobnie jedyna na świecie plenerowa scena na dachu Fiata Cinquecento, którego dostał od Ojca. Formuła Cienqiego jest bardzo prosta - on zaprasza komików, którzy wpadają testować żarty, oni ogarniają żarty, które Was bawią, Wy się bawicie, my się bawimy, świat się cieszy. Wszyscy zdrowi, bo " śmiech to zdrowie". 

Kto wystąpi? Niespodzianka. Możemy jedynie zapewnić, że będzie dobrze, bardzo dobrze lub jak mawia Pan Robert Makłowicz: "Yyyyy wyśmienicie".

Dużo śmiechu, wygodne leżaki i przyjemne widoki w Doku Cesarskim gwarantowane.

Nie może Was zabraknąć!

Bilety są darmowe, ale należy je zarezerwować wcześniej. Musimy mieć pewność że nie złamiemy nakazu zgromadzenia maksymalnie 150 osób! Mamy jeszcze miejsce na 80 samochodów i zapewniamy transmisję drogą radiową. W linku będziecie mieli możliwość wyboru biletu zarówno na leżak jak i na samochód. Dziękujemy za zrozumienie.

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Gdańsk