To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Gala finałowa Programu Akceleracyjnego "Start in Park"
już niedostępne -

Spotkajmy się już 14 czerwca o godz. 17.30 na bezpłatnym wydarzeniu w Płockim Parku Przemysłowo-Technologicznym S.A.!

Zaprosiliśmy dwa niesamowite nazwiska, których przedstawiać raczej nie trzeba: Izabela Makosz - założycielka Time For Business TV oraz Arkadiusz Sadowski - założyciel i współwłaściciel Pasieki Rodziny Sadowskich.

W ramach wydarzenia odbędą się:

  • warsztat Izabeli Makosz na temat tworzenia filmików, które sprzedają produkty na TikToku - to nie tylko ważna wiedza, to wiedza, która stanowi dziś absolutne must have! Pani Iza prowadzi własny biznes od 15 lat, a do tego jest motywacyjnym mówcą oraz mentorem i konsultantem biznesowym. Podczas swojego wystąpienia opowie jak nagrać filmik, który może się okazać "czułym kopniakiem" do budowania nowej grupy klientów.
  • power speech Arkadiusza Sadowskiego o typologii sukcesu i o tym, jak czasami oryginalne czy nieszablonowe pomysły potrafią "chwycić" i zmienić świat biznesu. Pan Arkadiusz jest osobą z doświadczeniem w branży farmaceutycznej, która od zera zbudowała gospodarstwo pasieczne, specjalizujące się w gospodarowaniu potrzebami najbardziej wymagających klientów segmentu premium.

Spotkanie będzie wyjątkowe z jeszcze jednego powodu. Zostanie bowiem połączone z Galą Finałową drugiego Programu Akceleracyjnego realizowanego przez PPP-T S.A. pn. "Start in Park". W czasie imprezy przedstawieni zostaną twórcy start-upów, którzy po programie postanowią zawalczyć o swoje biznesowe marzenia w świecie realnym.

Dodatkowo, mamy jeszcze super niespodziankę: występ wokalny Aleksandry Ziemińskiej - uczestniczki programu "Start in Park". 

Udział w wydarzeniu jest w pełni bezpłatny. Uczestnicy są jedynie proszeni o zarejestrowanie swojego udziału.

AGENDA

17.30-18.00 Rejestracja gości

18.00-18.15 Otwarcie Gali

18:15-19:00 "Czuły kopniak do działania, czyli jak tworzyć wideo, które sprzedaje"- Izabela Makosz

19:00-19:30 Ogłoszenie laureatów Programu Akceleracyjnego, wręczenie nagród

19:30-19:45 Przerwa

19:45-20:00 Występ wokalny Aleksandry Ziemińskiej - uczestniczki programu "Start in Park"

20:00-20:30 "Z garażu do kosmosu" - power speech Arkadiusz Sadowski

20.30 Networking

Miejsce wydarzenia: siedziba Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego S.A., Płock, ul. Łukasiewicza 39, budynek Centrum Usług Korporacyjnych, sala konferencyjna na parterze.

Zapraszamy serdecznie!

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Płock